viac magazínov
Príchod hostí na galavečer OTO 2018.
Šoubiznis
Príchody na galavečer OTO 2018 poznačil obrovský škandál: Na speváka Martina Jakubca vybehol neznámy mladík s vibrátorom v ruke!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Novým šéfom vlády má byť Peter Pellegrini.
Správy
Budúci premiér Peter Pellegrini už zostavuje vládu. Toto sú NOVÍ ministri
Peter Sagan
FOTO Sagan penil ako zmyslov zbavený aj zaskočil všetkých: Od ko*otov po psa, ktorý ne*erie
Robert Fico bude naďalej šéfom vládneho Smeru-SD.
Správy
Fico rozhodne neodíde s dlhým nosom. TOTO všetko si bude môcť dopriať
Na snímke zľava Andrej Bičan, Adela Vinczeová a Zdena Studenková.
Šoubiznis
NAJŠOKUJÚCEJŠIE momenty galavečera OTO: Sajfov konflikt so Studenkovou, hulvát Bičan a Adeline slzy na pódiu!
Vibrátor: Martin Jakubec sa stal obeťou zabávača. Erotickú pomôcku mu strčil do tváre.
Ľudia
Prvé výtržnosti! Pred budovou Slovenského národného divadla vyčíňal muž s vibrátorm
Trapasy: Niektoré celebrity nevedia ako na to.
Ľudia
Nepochopiteľné! Takto sa celebrity dorichtovali v minulosti na galavečer OTO
V Rimavskej Sobote evakuujú celú bytovku.
Regióny
PRÁVE TERAZ Hasiči zasahujú na južnom Slovensku, kvôli granátu evakuovali celú bytovku!

Versače o treste pre manželku Noru: Už je to pre mňa uzavreté!

Mala ísť na 10 rokov do väzenia, ale ostáva na slobode! Krajský súd v Košiciach zrušil trest pre Noru Mojsejovú Kabrheľovú.Pôvodne mala pykať za podvod, pri ktorom podľa obžaloby pripravila svojho vtedajšieho kamaráta a dnes už manžela Františka Versačeho Kabrheľa o vyše 853-tisíc eur.

Okresný súd Košice I vlani v decembri uznal Noru za vinnú z podvodu a odsúdil ju na desaťročné väzenie. Lenže Versače, ktorý bol pôvodne žalobcom, po šokujúcej svadbe s Noru zmenil rétoriku. Po rozsudku začal hovoriť o nehanebnej nespravodlivosti a tvrdil, že jeho novomanželka je nevinná. Začiatkom januára podal tzv. späťvzatie súhlasu s jej trestným stíhaním. A košický krajský súd, ako zistil denník Korzár, v utorok 2. mája rozsudok naozaj zrušil.

O prípade rozhodoval na neverejnom zasadnutí. „Senát Krajského súdu v Košiciach zrušil napadnutý rozsudok a zastavil trestné stíhanie obžalovanej Eleonóry K. pre skutok právne kvalifikovaný ako obzvlášť závažný zločin podvodu. Dôvody rozhodnutia krajského súdu budú uvedené v písomnom vyhotovení tohto rozhodnutia, keďže bolo vyhlásené na neverejnom zasadnutí,“ informovala Marcela Gálová, hovorkyňa Krajského súdu v Košiciach.

„Som rád, že súd rozhodol o zastavení stíhania. Tým je to pre mňa uzavreté,“ napísal nám včera Versače z pracovného pobytu v Moskve. Keďže proti tomuto uzneseniu neexistuje riadny zákonný opravný prostriedok, verdikt je právoplatný.

Čo hovorí odborníčka

„Sudca nekonal protiprávne. Stotožnil sa s výkladom, že nech sa v ktoromkoľvek štádiu trestného konania stal (v danom prípade Kabrheľ) blízkou osobou, tak sa vyžaduje jeho súhlas na trestné stíhanie. Môže tak urobiť kedykoľvek, až kým sa odvolací súd neodoberie na záverečnú poradu,“ vysvetľuje odborníčka na trestné právo a rektorka Akadémie policajného zboru Lucia Kurilovská.

Podľa nej je celkom možné, že tento príklad, o ktorom sa určite bude prednášať na právnických fakultách, sa môže veľmi ľahko stať návodom, ako sa vyhnúť trestu. „Ako sa dá postupovať, aby došlo k zastaveniu trestného stíhania a zneužitiu dobrých ustanovení trestného poriadku,“ uzavrela Lucia Kurilovská.