Tip redakcii
ŠIALENÝ pokus na Lomnickom štíte: Mladému kaskadérovi išlo o život!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Henryho matka nastupuje spoločne s ďalšími pasažiermi do vládneho špeciálu, ktorý na Filipíny prepravil telo jej zosnulého syna.
Krimi
VIDEO Telo Filipínca Henryho (†36) previezli do rodnej krajiny: Doma ho pochovajú ako celebritu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
tipérsky špeciál
TIPÉRSKY ŠPECIÁL MS vo futbale: Inšpirujte sa radami našich bookmakerov a budete v balíku!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
Na bezpečnostných kamerách je vidno, ako sa chlapec snaží sochu objať.
Správy
Nepozornosť vyjde matku 5-ročného syna na poriadne draho: Nezbedník za minútu napáchal škodu za vyše 100 tisíc eur, všetko zachytilo VIDEO
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

ŠIALENÝ pokus na Lomnickom štíte: Mladému kaskadérovi išlo o život!

Dráma na Lomnickom štíte.

Išlo mu o život! Popradský majster sveta predviedol na Lomnickom štíte poriadny adrenalín. V obrovskej výške balansoval nad priepasťou, kde išlo o každý milimeter. Hotové šialenstvo bez istenia trvalo asi 70 sekúnd.

Vyzeralo to poriadne nebezpečne! Odvážny mladý muž často balansoval hrane života a smrti. Ján Kočiš (27) totiž ukázal niečo nevídané.

Na bicykli skákal po tenkom zábradlí terasy, ktorá vyčnieva nad obrovskou priepasťou Malej Studenej doliny. „Bolo tam riziko, že ma môže sfúknuť vietor, ja som si však na sto percent veril,“ prehlásil v reportáži Jána Tribulu vo vysielaní televízie Markíza.

To je borec! Za 27 hodín zvládol 8 tatranských dvojtisícoviek!

Ján Kočiš je známy rôznymi kaskadérskymi kúskami. Majster sveta sa venuje cyklotrialu, pričom v jazde sa zdokonaľuje už 17 rokov. „Keby som si neveril, tak by som tam neliezol, lebo ja si život vážim a mám ho rád a žijem ho naplno," obhajoval svoj úlet na Lomničáku.

Počasie na vrchole pri príchode kaskadéra pritom neveštilo nič dobrého. Fúkal totiž poriadne silný vietor. Pretekár to pociťoval už pri jazde visutou lanovkou.

Na samotnom vrchole to bolo ešte horšie. Jána Kočiša dokonca odhováral fotograf, ktorý ho nechcel pustiť na zábradlie bez istenia. Kaskadér si ale postavil hlavu a lano odmietol.

Pokus sa cyklotrialistovi našťastie vydaril. Sám ale nakoniec priznal, že nič podobné by nikomu a nikdy neodporúčal. Vedel totiž, že stál na ostrej hrane života.

    PlusTV