Tip redakcii
Neuveriteľné! Keď je cap záhradníkom: Pán doktor, ale toto sa nerobí!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
František spravil to najhoršie čo v búrke spraviť mohol. Ukryl sa sám pod strom s dáždnikom nad hlavou. Blesk, ktorý do neho udrel ho na mieste usmrtil.
Krimi
Zúrivá BÚRKA v Nitre pripravila Františka (†36) o život: Prečo sa ukrýval pred BLESKAMI pod STROMOM?!
Predvolebnú kampaň si prezident Andrej Kiska hradil sám.
Správy
Kiska opäť v problémoch. Až doteraz zatajoval TÚTO podstatnú informáciu!
Saganove ženy.
FOTO Saganove úlety šokovali verejnosť: Žena v starobinci, žije s blondínkou a teraz prišiel PORIADNY ŠOK!
Ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná dnes bude čeliť pokusu o odvolanie.
Správy
Odvolávanie Matečnej sa konečne skončilo: TAKTO rozhodli poslanci!
Mokráňová, Weissová, Oršulová
FOTO Weissova sexi manželka sa odviazala v raji: Zhodila šaty, spoločnosť jej robila známa tvár z televízie!
Wanda.sk
Vedci odhalili desivú skutočnosť: V TOMTO znamení je narodených najviac sériových vrahov
Sestry Nízlové sa vedia poriadne odviazať. Veronika (32) a Daniela (32) sú na hudobnej scéne už niekoľko rokov. Pamätáme si ich ešte ako dievčatá, ktoré spievali o láske: ,,Aký budeš aký, čmáraš na pijaky a nenávidíš podrazy," kto by si nepamätal tento refrén.
EMMA
Twiinsky pobláznili celý internet: Túto fotografiu naozaj nepochopíte
kone, reportérka, splašený kôň
Šarm
VIDEO: Odvážna reportérka zastavila splašeného koňa vlastným TELOM. To, čo nasledovalo potom, nikto nečakal
Barbora Bakošová (vľavo) a Jeanette Borhyová.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Najpikantnejší záber finalistky Miss: Modelka zverejnila záber, na ktorom je úplne nahá!

Neuveriteľné! Keď je cap záhradníkom: Pán doktor, ale toto sa nerobí!

MUDr. Michal B. si poriadne zavaril, okrem stíhania za drogovú trestnú činnosť má na krku ďalšie - za šírenie poplašnej správy.

Košický policajný vyšetrovateľ (28.9.) zo zločinu šírenia poplašnej správy obvinil 39-ročného Prešovčana. Zvláštne vyznieva fakt, že ide o lekára záchrannej zdravotnej služby.

Obvinený muž ešte v marci tohto roku na tiesňovú linku 158 operačného strediska polície oznámil, že „na košickom súde je bomba, krajskom, je bomba na košickom súde, opakujem, bomba je na košickom súde“.

Nutná evakuácia

Polícia ihneď po prijatí oznámenia vykonala všetky potrebné opatrenia na ochranu života, zdravia a majetku osôb. Z objektov boli evakuované všetky prítomné osoby. Následne bola vykonaná pyrotechnická prehliadka budov s negatívnym výsledkom.

Chcel sa vyhnúť pojednávaniu

"Vyšetrovaním bolo zistené, že obvinený je 39-ročný muž, ktorý mal v daný deň pojednávanie na jednom z okresných súdov v sídle Krajského súdu v Košiciach, pričom účelom telefonátu bolo oddialiť rozhodnutie vo veci, ktorá mala byť súdom prejednávaná a obvinenej osobe hrozilo niekoľko rokov odňatia slobody," informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Foto: Daniela Pirschelová

Lekár - bombomaniak

Zistili sme, že ide o lekára Košickej záchranky, stredisko Prešov, Michala B., ktorý je stíhaný za drogovú trestnú činnosť. Oslovili sme hovorcu košických záchranárov Igora Krupu. Odmietol vyjadrenie s poznámkou, že nepočul o tomto prípade a nepredpokladá, že by sa týkal ich lekára -záchranára. "Nevidíme preto dôvod daný prípad nejako komentovať!"

Drogová trestná činnosť

Dobre informovaný zdroj však tvrdí niečo iné."Mišo pracuje pre Košičanov, nečudujem sa tomu čo spravil, veď je stíhaný za drogovú trestnú činnosť!" Podarilo sa nám skontaktovať aj s bývalým spolužiakom obvineného lekára. "Michal bol „feťáčikom“ už počas štúdia medicíny.Keď sme sa potrebovali pripraviť na náročnú skúšku, vždy mal niečo na povzbudenie. Dostať sa k liekom nebol pre neho problém," popisuje zvláštne študentské praktiky. Ironicky poznamenal, že z capa sa stalzáhradníka.

Lekár mlčí

"Mysleli sme, že kvôli tomu ani nedoštuduje medicínu. Prekvapujúco to dotiahol až k promóciám, ale ako vidím, „svojej záľuby“ sa nevzdal,“ prezradil nám neobvyklé skutočnosti, spolužiak stíhaného lekára. Pokúšali sme sa osloviť aj Michala B., na naše telefonáty a SMS-ky však nereagoval.

Polícia v danej veci koná

„Obvinený muž je stíhaný na slobode, s políciou spolupracuje,“ informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová. Dodala, že muž svojím konaním spôsobil vážnu poruchu v činnosti štátneho orgánu tým, že nevyhnutnou evakuáciou došlo k prerušeniu naplánovanej práce. „Škoda na ušlej mzde a odvodoch pracovníkov súdov v pôsobnosti Krajského súdu Košice bola vyčíslená na viac ako 17 800 eur,“ spresnila Ivanová.

    PlusTV