Módna polícia z Krištáľového krídla.
Šoubiznis
VEĽKÁ MÓDNA POLÍCIA z Krištáľového krídla: Maštalír ako z Hollywoodu, trapas Zimányovej s holým stehnom či éterická Celeste!
V bratislavskej Petržalke sa strieľalo.
Regióny
 aktualizované
AKTUÁLNE Streľba v Bratislave: Dvaja mŕtvi, polícia na mieste našla aj malé bábätko!
Byť švagrom vplyvného Smeráka sa oplatí. Nepochopiteľné, koľko zarába!
Byť švagrom vplyvného Smeráka sa oplatí. Nepochopiteľné, koľko zarába!
Miro sa kvôli vážnej nehode odmlčal, opäť však žne úspechy.
Regióny
Milionár z Jura sa vracia zo záhrobia: Neuveriteľný príbeh obyčajného chalana, ktorý vás dostane
V bratislavskom krematóriu sa konala posledná rozlúčka so zosnulým Vladimírom Černušákom, prvým prezidentom Slovenského olympíjskeho výboru.
Šport
FOTO Slovensko sa rozlúčilo s veľkou športovou osobnosťou: nad truhlo plakali aj najväčšie hviezdy!
Miriam Kalisová a Dušan Pašek ml. oslavovali v limuzíne.
Šoubiznis
FOTO Luxusná Pašekova oslava: Limuzína a rozšafná Kalisová v dierkovaných pančuchách!
Peter Marcin
Šoubiznis
To je ale nechutné! Peter Marcin robil veci, na ktoré treba poriadne silný žalúdok!
Jojkárka Lenka Čviriková Hriadelová si teraz musí zvykať na bývanie v podnájme.
Šoubiznis
Nové prekvapivé informácie o Lenke Čvirikovej Hriadelovej po dražbe domu: Všetko je nakoniec inak!
Barbora Švidraňová
Šoubiznis
FOTO Barbora Švidraňová dráždi aj s tehotenským bruškom: Wau, na tieto sexi šaty potrebovala dávku odvahy!

Najdlhšie slúžiaci Mikuláš na Slovensku: Neuveríte koľkokrát sa už obliekal do kostýmu!

Stovky malých Rožňavčanov čakalo tento týždeň v centre mesta na príchod Mikuláša. Štefan Gerža, ktorý si v tento deň obliekol svoj typický červený kostým a nasadil bielu bradu, vyčaroval radosť na tvárach detí už po 42 krát. Pokoril slovenský rekord?

Strom už svieti V stredu, 6. decembra 2017 to na Námestí baníkov v Rožňave praskalo vo švíkoch. Centrum mesta zaplnili deti. Nedočkavé, radostné, sprevádzané predvianočnou atmosférou. Stovky malých Rožňavčanov čakalo totiž na príchod obľúbeného Mikuláša. Ten tak potešil najmenších, tí starší si zaspomínali, Keďže náš rožňavský Mikuláš sa svojej činnosti venuje už viac ako 42 rokov a dostalo sa mu pocty. Je zapísaný v Knihe slovenských rekordov. Okrem toho v meste ešte prebiehajú aj Vianočné trhy.Azda najväčším lákadlom bolo pre obyvateľov Rožňavy rozsvietenie vianočného stromčeka. Ten si môžete vychutnať v plnej paráde ešte niekoľko týždňov.Ďalší rekord pre Rožňavu Program začali herci z divadla Actores, ktorí pripravili naozaj krásne predstavenie. Následne sa už mohlo pristúpiť k symbolickému rozsvieteniu vianočného stromčeka na námestí. Potom však prišiel moment, ktorý sa zapíše do histórie mesta. Mikuláš, Štefan Gerža obdržal od zakladateľa Knihy slovenských rekordov certifikát. Je zatiaľ jediným najdlhšie slúžiacim Mikulášom na Slovensku, ktorý rozsvietil vianočný strom už po 42. krát.„Tu v Rožňave evidujeme prvého Mikuláša, je certifikovaný a zapísaný v Knihe slovenských rekordov, nakoľko už 42 rokov tu na námestí rozsvecuje vianočný strom. Zatiaľ takýto rekord nevidujeme, je to teda ustanovujúci rekord. Ak by to chcel niekto prekonať musí "slúžiť viac rokov a potom doložiť aj dokumentáciu,“ povedal zakladateľ knihy, Igor Svítok.„Ja som veľmi rád, že takéhoto služobne najstaršieho Mikuláša máme. Rekord až tak dôležitý nie je, no čo je dôležite, že tento človek je medzi nami už 42 rokov a dúfam, že tu bude ešte veľmi dlho a tak ako doteraz aj v budúcnosti bude prinášať medzi deti aj dospelých radosť. Ja mu chcem popriať hlavne zdravie, aby ešte veľmi dlho s nami vydržal,“ uviedol na adresu Mikuláša primátor mesta Pavol Burdiga.Ako vníma toto ocenenie samotný Štefan Gerža? Na úvod prezradill, že mal z celej tohtoročnej akcie fantastické pocity. „Bolo to naozaj neskutočné, ale najviac sa teším tomu, že tu bolo množstvo detí a Rožňavčanov, ktorí ma prišli pozdraviť, aj keď to malo byť asi opačne a ja som mal pozdraviť ich,“ prezrádza z úsmevom pán Gerža. Doplnil, že bol naozaj milo prekvapený. „Ďakujem všetkým. Toto ocenenie pre mňa znamená dosť. Dobre mi to padlo, keď to za mňa niekto spočítal, tieto moje rozsvecovania stromčeka a musím zopakovať, že ja som to už odstupom času vôbec nesledoval. Pre mňa je dôležité to, že ešte stále môžem detičkám robiť radosť a oni vlastne mne, je to taká spätná väzba. Vykonávať funkciu Mikuláša budem dovtedy, kým mi bude slúžiť zdravie, aj na budúci rok a tak ďalej,“ spresnil Gerža.

Odporúčame