viac magazínov
Galavečer OTO  2018
Šoubiznis
ONLINE Slávnostný galavečer OTO 2018 sa začal: Prvú sošku získala kapela IMT Smile, Sajfa moderuje prvýkrát bez Adely!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Novým šéfom vlády má byť Peter Pellegrini.
Správy
Budúci premiér Peter Pellegrini už zostavuje vládu. Toto sú NOVÍ ministri
Peter Sagan
FOTO Sagan penil ako zmyslov zbavený aj zaskočil všetkých: Od ko*otov po psa, ktorý ne*erie
Robert Fico bude naďalej šéfom vládneho Smeru-SD.
Správy
Fico rozhodne neodíde s dlhým nosom. TOTO všetko si bude môcť dopriať
Príliš krátke: Hudáková partnerka odhalila stehná.
Relax
Prví nahodení hostia na gala OTO
Príchod hostí na galavečer OTO 2018.
Šoubiznis
Príchody na galavečer OTO 2018 poznačil obrovský škandál: Na speváka Martina Jakubca vybehol neznámy mladík s vibrátorom v ruke!
Vibrátor: Martin Jakubec sa stal obeťou zabávača. Erotickú pomôcku mu strčil do tváre.
Ľudia
Prvé výtržnosti! Pred budovou Slovenského národného divadla vyčíňal muž s vibrátorm
Trapasy: Niektoré celebrity nevedia ako na to.
Ľudia
Nepochopiteľné! Takto sa celebrity dorichtovali v minulosti na galavečer OTO

VIDEO Dojatá Zuzana našim čitateľom: Vďaka vám mám opäť silu bojovať za zdravie mojich najmilších!

Už niekoľko mesiacov prežíva Zuzana Tóthová (31) z Veľkých Stracín v okrese Veľký Krtíš krušné chvíle. Len čo jej sotva dvojročný syn Martinko vyhral ťažký boj o život, staršiemu Danielovi (10) našli nádor na mozgu a choroba dostala do nemocnice aj jej manžela. Jeho maródka nestačí na živobytie. Teraz však majú konečne dôvod aspoň na malý úsmev.

Ešte pred mesiacom nemala rodina so štyrmi deťmi ani na poriadne jedlo či platenie účtov. A na stole ležala faktúra s nedoplatkom za elektrinu takmer na 500 eur. Po tom, ako sme zverejnili ich zúfalú situáciu, podarilo sa vďaka charitatívnemu projektu Plus pre ženy vyzbierať pre Tóthovcov dosť peňazí na zaplatenie dlhu aj na jedlo či školské potreby pre deti.

„Na Slovensku žije veľa dobrých ľudí a naozaj ste nám pomohli. Sľubujem, že za zdravie a životy mojich chorých synčekov i manžela budeme bojovať,“ povedala dojatá Zuzana.

Jej príbeh je srdcervúci. Po narodení najmladšieho syna Martinka nasledoval namiesto radosti boj o jeho život. „Keď mal päť týždňov, zlyhali mu orgány. Musel byť pol roka v nemocnici. Ten pohľad bol hrozný, synček bol ako živá mŕtvolka,“ spomína utrápená mama.

Dnes 22-mesačný chlapček boj o život vyhral, no zanechalo to na jeho zdraví ťažké následky. „Nemôže prijímať stravu ústami, ale ju dostáva cez bruško pomocou sondy. Lekári mu predpisujú špeciálne nutričné drinky, no z tých mu býva zle a grcká. Preto mu kupujem výživy. V posledných dňoch už však skúša papať aj ústami, ale naozaj len po troške. Azda raz bude samostatný,“ verí Zuzana.

Desaťročný syn Daniel, ktorému zistili mozgový nádor, má po augustovej kontrole v Banskej Bystrici problém s prijímaním liekov. „Asi majú nepriaznivé vedľajšie účinky. Dostal aj silný epileptický záchvat, čo predtým nikdy nemal,“ znepokojuje sa matka.

Manžel Zuzany je síce už doma po operáciách, no cíti sa veľmi zle a stále je práceneschopný. „Neviem, čo bude ďalej,“ hovorí s obavami.

Šesťčlenná rodina dnes žije len z nemocenských dávok, rodičovského príspevku a prídavkov, čo je dohromady 600 eur. Vďaka pomoci dobrých ľudí však Zuzana, ktorá má na pleciach starostlivosť o celú rodinu, nestráca nádej.

Ako môžete pomôcť?

Plus pre ženy je charitatívny projekt denníka Plus JEDEN DEŇ. Jeho hlavným cieľom je pomáhať ženám a matkám, ktoré sa ocitli v núdzi a bojujú s ťažkým osudom. Charitatívny projekt spravuje občianske združenie Záleží nám, čo je zárukou odovzdania každého získaného centa a prehľadného použitia vašej pomoci.

Pani Zuzane môžete finančne prispieť aj vy

prostredníctvom portálu www.zalezinam.sk/plusprezeny

Foto: archív