Tip redakcii
Slovenská modelka (†32) OBEŤOU prestrelky v Turecku: Prišiel jej dať posledné zbohom aj SVEDOK popravy?
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Slovenská modelka (†32) OBEŤOU prestrelky v Turecku: Prišiel jej dať posledné zbohom aj SVEDOK popravy?

Pohreb krásnej Eszter (†32) najťažšie zvládala jej mama (vľavo).

Zbohom Eszterka! V utorok popoludní prežívali najbližší a rodina krásnej Eszter (†32) z Lehníc pri Dunajskej Strede azda najhoršie okamihy svojho života. Na poslednej ceste odprevádzali mladú ženu, ktorá bola ešte pred tromi týždňami plná života. Čo sa jej v tureckom meste stalo je zahalené rúškom tajomstva.

Namiesto radosti a šťastia prišla tragická smrť a smutný pohreb. Nad nešťastným skonom krásnej Eszter neplakali len tí, ktorí jej prišli dať posledné zbohom, ale symbolicky aj obloha. Na poslednej ceste sa prišlo rozlúčiť s krásnou Slovenskou asi sto smútiacich. Nikto z nich nechápal, prečo sa jej život musel takto hrozne skončiť.

Zo Žitného ostrova odišla Eszter ešte ako mladé dievča na vysokú školu do Bratislavy, kde na Univerzite Komenského vyštudovala maďarčinu a estetiku. „Bola veľmi inteligentná a už na základnej škola sa veľmi dobre učila,“zaspomínala si Zuzana (58) na mladú a sympatickú susedku z vedľajšej bytovky. Okrem nebohého dievčata pozná aj jej rodinu. „Okrem nej majú rodičia, ktorí sú už na dôchodku, ešte dve deti. Najstaršiu dcéru, potom bol chlapec a napokon ona. Bola najmladšia, no podľa mňa i najkrajšia,“ povzdychla si Zuzana, ktorá akoby stále nechcela uveriť aká tragédia sa stala.

Tragédia pre zblúdilú guľku?

Nebohá Eszter bola podľa ďalšej susedky veľmi múdra aj na cudzie jazyky. „Zrejme i preto odišla najskôr do Grécka, kde spoznala svoju osudovú lásku. Žiaľ, stala sa jej takáto hrozná vec,“pridala ďalšia zo susediek. Osudovú aj preto, že tak, ako ich osud s jej tureckým priateľom spojil, tak ich aj rozdelil. Krásna Slovenka plánovala v Turecku žiť spolu so svojím tureckým priateľom, a tak sa za ním odsťahovala. Tragická smrť ju zastihla v tureckom meste Ankara údajne po tom, ako sa mala iba vykloniť z okna, aby sa pozrela na hádku, ktorá sa strhla na ulici. V tom ju však zasiahla zblúdilá guľka. Podľa ďalšieho zo susedov mala polícia dokonca na 24 hodín zadržať aj Eszterinho priateľa. „Počuli sme o tom, no či je to pravda neviem, lebo teraz sa toho už narozpráva veľa,“ povedal nám ďalší zo susedov nešťastnej rodiny.

Plač mamy trhal srdcia

Pohreb najťažšie znášala Eszterina mama, ktorá ho takmer celý preplakala. Najväčšou oporou je bol jediný syn. Slzy však nedokázal uniesť ani on a ani otec, ktorý bol na svoju najmladšiu dcérku patrične hrdý. „Nehnevajte sa, nebudeme sa k ničomu vyjadrovať a ani o tom hovoriť. Veľmi nás to bolí,“ povedala nám smutným hlasom Eszterina mama, ktorá má na chodbe svojho bytu dcérinu fotografiu s čiernou páskou a pred ňou horiaci kahanček.

Prečítajte si tiež:

Zaujal vás článok? Napíšte nám o tom viac do diskusie!

    PlusTV