Tip redakcii
Horúca láska na mrazivom ľade: Aj to sú valentínske príbehy slávnych krasokorčuliarov
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Çağatay a Gizem sa ocitli v nepríjemných problémoch. Zahrali si spolu aj v seriáli Feriha.
Šoubiznis
Seriálový Emir a Güneş z Ferihy lietajú v poriadnych problémoch: Hrozí im väzenie!
Mária Čírová, muž
Šarm
Svadobná cesta v raji: Takto ju trávila Mária Čírová s manželom!
Nad mužom stáli všetci jeho anjeli strážni.
Zaujímavosti
Neuveriteľné VIDEO z ktorého behá mráz po chrbte: Muž vyviazol z tejto nehody bez škrabanca!
Krst knihy receptov Katky Brychtovej. Hostí podujatím sprevádzali jej dcéra Katka Ahmedová a sestra Zuzana Šebestová. Knižku uviedli do života Katkini priatelia Peter Justin Topoľský malinovým sirupom, Martin Nikodým čokoládou a Emma Tekelyová s dcérou Emou orechmi.
Ľudia
Tajná svadba! Vieme, koho si známa spisovateľka vezme
Muž mal upadnúť do bezvedomia po jednom kopnutí do hlavy. (Ilustračné foto)
Krimi
Dráma v centre Bratislavy: Muža chladnokrvne dokopali, leží v umelom spánku!
Celeste Buckingham
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Ale veď toto je až smiešne! Celeste Buckingham sa strápnila vďaka mejkapu na plnej čiare! Veď vyzerá ako...
Jozef Oklamčák
Šoubiznis
FOTO Jozef Oklamčák prišiel pred pár mesiacmi takmer o život: TOTO je muž, ktorý ho zachránil!
Jiří Kajínek navštívil počas prvého výročia prezidentskej milosti Bratislavu.
Správy
VIDEO Kajínkovi sa žije, uráčil sa aj do Bratislavy: Za pár dní letím na Korfu, môžem si dovoliť, čo chcem!
Tenistky
FOTO Ups, čo to vyletelo?! Tenistky ukázali to, čo nemal nikto vidieť: Vypadnuté bradavky aj rozkroky. Hantuchová odhalila všetko!

Horúca láska na mrazivom ľade: Aj to sú valentínske príbehy slávnych krasokorčuliarov

Búrliváka Alexeja Jagudina skrotila až manželka Tatiana.

Láska kvitne nielen v každom veku, ale aj v každej dobrej šou. Dôkazom toho je aj program fenomenálneho ruského krasokorčuliara Alexeja Jagudina ICE STARS, v ktorej vystupujú až štyri manželské páry. Onedlho ich uvidíme aj v Bratislave.

Jagudinovi parťáci zo svetoznámej šou Alexej Tichonov, Maxim Traňkov a Roman Kostomarov sú dôkazom toho, že aj na chladnom ľade sa dá zahorieť horúcou láskou.

Paradoxne olympijskí víťazi Alexej Jagudin a Tatiana Totmianina sa stali životnými partnermi až po skončení súťažnej kariéry. Hoci sa poznali takmer od školy a čas spolu trávili aj na sústredeniach ruskej reprezentácie, ich vzťah sa začal až počas jednej z ľadových šou, s ktorou sa vybrali na turné.

Predtým bol Alexej búrlivák, veľmi rád sa bavil v spoločnosti a nemal dlhšie stálu partnerku. tatiana to všetko zmenila. Dnes je z krasokorčuliara vzorný manžel a otec.

Svadbu mala dvojica len pred dvoma rokmi, keď boli na svete už obe ich dcéry - staršia Líza má deväť rokov, mladšia Michelle len dva. Hoci v prípade Alexeja Jagudina a Tatiany Totmianinovej ide o jeden z najprestížnejších športových párov v Rusku, svadbu mali úplne nenápadnú. Zobrali sa na úrade, bez stoviek hostí, po sedemročnom vzťahu.

Naopak svadba Tatiany Volosožarovej a Maxima Traňkova bola veľkolepá. Svoj veľký deň si užili s viac ako stovkou hostí. Nechýbala obrovská kvetinová výzdoba a nevesta, ktorá okúzlila aj najväčších skeptikov. Jedenásťmesačná dcérka Anjelica je skutočným anjelikom tohto sympatického páru.

Životnú partnerku získal vďaka krasokorčuľovaniu aj Alexej Tichonov, ktorý je ženatý s Mariou Petrovou. Okrem šťastnej rodiny ich spája aj titul majstrov sveta a dva tituly majstrov Európy.

Posledný z partie Roman Kostomarov síce tvorí na ľade pár s Tatianou Navkovou, no v súkromí je jeho manželkou ďalšia hviezda šou ICE STARS Oxana Domninová. Manželmi sú od roku 2014 a vychovávajú dve krásne deti.

Všetkých týchto krasokorčuliarov a brilantnú ľadovú šou ICE STARS si môžete pozrieť v Bratislave 27. februára. Bude na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vďaka denníku Plus JEDEN DEŇ a webovému portálu pluska.sk mohol jeden z čitateľov získať 2 voľné vstupenky s podpisom Jagudina na úžasnú šou. Vyhrala ich Danuše Sekáčová z obce Lúky. Blahoželáme!

    PlusTV