Adrianovi (†39) počas dovolenky v Hurghade zlyhali obličky a museli ho hospitalizovať. Lekári ho vraj najprv liečili dialýzou, no keď sa dozvedeli a neplatnom poistení, prestali a Brit upadol do kómy, z ktorej sa už nezobudil.
Správy
Adrian (†39) skolaboval v obľúbenom letovisku Slovákov, domov sa už nevrátil: Nemocnica ho nechala umrieť, lebo rodine došli peniaze!
Anjelikovia Aďka (5) a Janík (6).
Krimi
ÚBOŽIATKA Aďka (5) a Janík (6) museli ísť do detského domova: TOTO je pravý dôvod, prečo ich matke vzali!
FOTO Slovenská polícia si podala Kuzminovej úspechy: TOTO myslia vážne?
FOTO Slovenská polícia si podala Kuzminovej úspechy: TOTO myslia vážne?
Otec hľadá svojho strateného synčeka.
Krimi
Zúfalý otec zburcoval sociálnu sieť: Už desať dní hľadá synčeka Frederika (2)!
Sklamania slovenských hokejistov sú veľké: Tréner Ramsay pomenoval príčiny tvrdej prehry jasne!
Sklamania slovenských hokejistov sú veľké: Tréner Ramsay pomenoval príčiny tvrdej prehry jasne!
Ivana si na akciu obliekla kratučké červené šaty, ktoré odhalili takmer celé jej stehná.
Šoubiznis
FOTO Ivana Christová neprestáva šokovať: Opäť má o pár kilečiek navyše, no... Pred ľudí vyšla v tomto!
Michaela Kocianová zverejnila poriadne pikantnú fotku.
Šoubiznis
Najvulgárnejšia fotografia topmodelky Kocianovej: Takto pózuje dáma?
Šimonič presadil vo svete aj top modelku Adrianu Sklenaříkovú.
Šoubiznis
Manažér Adriany Sklenaříkovej sa dostal do problémov: Zásah polície!
Zdá sa, že v Bielom dome to poriadne vrie.
Správy
VIDEO Hromy-blesky medzi Trumpovcami nepoľavujú: Po údajných neverách utŕžila Melania ďalšiu "ranu"!

Horúca láska na mrazivom ľade: Aj to sú valentínske príbehy slávnych krasokorčuliarov

Láska kvitne nielen v každom veku, ale aj v každej dobrej šou. Dôkazom toho je aj program fenomenálneho ruského krasokorčuliara Alexeja Jagudina ICE STARS, v ktorej vystupujú až štyri manželské páry. Onedlho ich uvidíme aj v Bratislave.

Jagudinovi parťáci zo svetoznámej šou Alexej Tichonov, Maxim Traňkov a Roman Kostomarov sú dôkazom toho, že aj na chladnom ľade sa dá zahorieť horúcou láskou.

Paradoxne olympijskí víťazi Alexej Jagudin a Tatiana Totmianina sa stali životnými partnermi až po skončení súťažnej kariéry. Hoci sa poznali takmer od školy a čas spolu trávili aj na sústredeniach ruskej reprezentácie, ich vzťah sa začal až počas jednej z ľadových šou, s ktorou sa vybrali na turné.

Predtým bol Alexej búrlivák, veľmi rád sa bavil v spoločnosti a nemal dlhšie stálu partnerku. tatiana to všetko zmenila. Dnes je z krasokorčuliara vzorný manžel a otec.

Svadbu mala dvojica len pred dvoma rokmi, keď boli na svete už obe ich dcéry - staršia Líza má deväť rokov, mladšia Michelle len dva. Hoci v prípade Alexeja Jagudina a Tatiany Totmianinovej ide o jeden z najprestížnejších športových párov v Rusku, svadbu mali úplne nenápadnú. Zobrali sa na úrade, bez stoviek hostí, po sedemročnom vzťahu.

Naopak svadba Tatiany Volosožarovej a Maxima Traňkova bola veľkolepá. Svoj veľký deň si užili s viac ako stovkou hostí. Nechýbala obrovská kvetinová výzdoba a nevesta, ktorá okúzlila aj najväčších skeptikov. Jedenásťmesačná dcérka Anjelica je skutočným anjelikom tohto sympatického páru.

Životnú partnerku získal vďaka krasokorčuľovaniu aj Alexej Tichonov, ktorý je ženatý s Mariou Petrovou. Okrem šťastnej rodiny ich spája aj titul majstrov sveta a dva tituly majstrov Európy.

Posledný z partie Roman Kostomarov síce tvorí na ľade pár s Tatianou Navkovou, no v súkromí je jeho manželkou ďalšia hviezda šou ICE STARS Oxana Domninová. Manželmi sú od roku 2014 a vychovávajú dve krásne deti.

Všetkých týchto krasokorčuliarov a brilantnú ľadovú šou ICE STARS si môžete pozrieť v Bratislave 27. februára. Bude na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Vďaka denníku Plus JEDEN DEŇ a webovému portálu pluska.sk mohol jeden z čitateľov získať 2 voľné vstupenky s podpisom Jagudina na úžasnú šou. Vyhrala ich Danuše Sekáčová z obce Lúky. Blahoželáme!

Odporúčame