Tip redakcii
FOTO Polícia obvinila syna známeho speváka z podpaľačstva: A to chcel byť poslanec?!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Všetci sa pýtali, kto je tá sexi blondínka? Fanúšikovia, ktorí stáli okolo tímového autobusu Bora-Hansgrohe sa nevedeli vynadívať. Za páskou, kde sa dostanú len jazdci a členovia tímu stála neznáma kráska. Tá čakala, kedy vyjde hviezdny Tourminátor von.
EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?
Na snimke Peter Sagan s manzelkou Katarinou prichadza na galavecer Sportovec roka 2016.
Ľudia
Šok počas Tour de France: Sagan chce rozvod! Čo to urobilo s jeho manželkou Katkou?
Europoslankyňa Monika Beňová
Správy
Ohrdnutú Beňovú nový život jej ex nezaujíma: Nech si Feďo robí, čo chce!
Saganovci rozchod.
Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!
Maroš (v strede) má v piešťanskom parku plné ruky práce. Denne na jeho „liečiteľské“ schopnosti čakajú desiatky, ba až stovky Rómov.
Regióny
Okolo LIEČITEĽA z Piešťan sa spustil celosvetový ošiaľ: Kto vlastne je ZÁZRAČNÝ Maroš?!
Pred 4 rokmi vyslovila Katka vetu, ktorá hovorí za všetko.
Šoubiznis
Veta, ktorá hovorí za všetko? Už pred 4 rokmi to dala Saganova Katka jasne NAJAVO! Je TOTO skutočný dôvod rozchodu?
Kalisová Miriam
Šoubiznis
FOTO Miriam Kalisová je už nejaký týždeň single: Pozrite, čo s ňou rozchod urobil!
Tatry zasiahol prírodný živel!
Regióny
 aktualizované
AKTUÁLNE KATASTROFA v Tatrách: Preboha, čo sa to v našich veľhorách deje?!
Peter Sagan sa s Katarínou objavil na vyhlásení najlepších cyklistov Slovenska.
Ľudia
Kto je Saganova Katka? Cyklistu zbalila misska, ktorá kedysi súťažila so Senášiovou

FOTO Polícia obvinila syna známeho speváka z podpaľačstva: A to chcel byť poslanec?!

Dôvodom konfliktu medzi Adamom Greksom a Mariánom Kováčom je čierna stavba v Ružinove.

Syn známeho hudobníka Mariána Greksu (59) je vo väzení! Zadržanie Adama Greksu (33) má súvisieť s čiernou stavbou v záhradkárskej oblasti v bratislavskom Ružinove.

Miestnemu obyvateľovi Mariánovi Kováčovi (62), ktorý býva hneď vedľa kontroverznej stavby, sa mal dokonca vyhrážať. Kováčovi navyše niekto nedávno podpálil auto, od ktorého sa chytil aj dom.

Vzali ho do väzby

Adama Greksu, ktorý kandiduje na poslanca Ružinova, zadržali policajti v piatok. Podľa polície je podozrivý z majetkovej a násilnej trestnej činnosti. V pondelok ho sudca na podnet prokurátora vzal do väzby. Rozhodnutie zatiaľ nie je právoplatné.

„Okresný súd vzal do väzby obvineného, trestne stíhaného z prečinu nebezpečného vyhrážania a prečinu poškodzovania cudzej veci, a to z dôvodu tzv. preventívnej väzby, čiže obavy, že by mohol pokračovať v trestnej činnosti,“ uviedol hovorca Krajského súdu v Bratislave Pavol Adamčiak. Ako ďalej uviedol, obvinený aj prokurátor podali proti rozhodnutiu sťažnosti, o ktorých bude po doručení rozhodovať Krajský súd v Bratislave.

Niekto mu podpáli auto

Zadržanie Adama Greksu má súvisieť s prípadom Mariána Kováča, ktorý už mesiace bojuje proti čiernej stavbe v susedstve jeho záhrady. Tá je momentálne vo výstavbe a má patriť práve synovi známeho hudobníka.

Nespokojný dôchodca však zrejme nedávno na svoje protesty proti honosnej výstavbe doplatil. Najprv to boli len vyhrážky, ktoré sa podľa jeho slov, na neho a jeho rodinu zniesli a potom nasledovalo niečo oveľa horšie. „Najprv mi podpálili bránu, potom aj auto, od ktorého sa chytil aj dom. Plamene mi zničili celú strechu,“ povedal nahnevaný Marián.

„Obvinený mal v noci na 16. júna poškodiť betónový plot a posuvnú bránu jedného z domov. K poškodeniu došlo aj poliatím neznámou tekutinou a jej zapálením, čím spôsobil škodu 1500 eur. Koncom júna na tom istom dome doposiaľ neznámym spôsobom a predmetom mal zase spôsobiť požiar strechy a dreveného prístrešku, škoda bola 22 000 eur, a podpálením zaparkovaného auta spôsobil ďalšiu škodu, tentoraz 4 000 eur,“ informovala polícia.

Zhrozený spevák

Čiernou stavbou sa zaoberá polícia aj ružinovský stavebný úrad, ktorý dal stavebníkovi stopku. Podľa informácií TV Markíza, policajti dozerajú, aby sa na stavbe nepokračovalo. Ružinovská samospráva upozorňuje záhradkárov, že v prípade, ak zbadajú, že sa na stavbe opäť pracuje, nech okamžite volajú políciu.

Otec obvineného, spevák Marián Greksa, je zo situácie okolo syna zhrozený. „Je to katastrofálny pocit a dúfam, že je nevinný. Ak je vinný, tak padni komu padni,“ vyjadril sa pre média. Adamovi Greksovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na 6 mesiacov až tri roky.

Prečítajte si aj:

Potvrdí sa podozrenie z majetkovej a násilnej trestnej činnosti z ktorej je podozrivý Adam Greksa? Dajte nám vedieť do diskusie...

    PlusTV