viac magazínov
Vadala mal mať s exposlancom Mosta-Híd firmu v Chorvátsku.
Správy
ŠOKUJÚCE odhalenie: Tento známy politik chcel s Vadalom stavať rezort v Chorvátsku!
Módna stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa nahodili Pellegriniho ženy.
Správy
Módna stylistka si posvietila na naše ministerky. Ktorá obstála najlepšie?
Pacientka musela na operáciu čakať 3 mesiace. Povedali jej, že nemajú sestry. Ilustračné foto
Rady a tipy
Zúfalstvo pacientky po skúsenosti v štátnej nemocnici: Na TOTO platím odvody?
Polícia zadržala muža až po ukončení pochodu. (Ilustračné foto)
Správy
Dráma na Tichom pochode v Bratislave: Polícia zadržala muža so zbraňou!
Manželka Federera
FOTO Slovenska manželka Federera vyrazila na pláž: Pred rokom pneumatika a teraz... Mirka, preboha, čo so sebou robíš?
Karen McDougal (46) mala podľa vlastných tvrdení s Trumpom milenecký pomer celých 10 mesiacov. Všetko sa začalo len niekoľko týždňov po tom, čo Melania Donaldovi porodila syna Barrona.
Správy
VIDEO Nechránený sex päťkrát mesačne, za ktorý chcel Trump platiť: Playmate prehovorila o divočine s Donaldom, Melanii odkazuje – PREPÁČ!
Šťastná rodinka je už minulosťou.
Šoubiznis
Edita Bičanová po nechutných slovách svojho manžela: Keby chcem, podám na teba trestné oznámenie!
Cmorík
EMMA
Peter Cmorík a Daniela Lovlin sú už rodičmi: Toto sú ich dva malé poklady!
Manželský život jej prospieva.
Šoubiznis
FOTO Danica Nejedlá opäť šokovala výzorom: Tak ale TOTO?

Pohreb Braňa († 37) : Prišiel muž, ktorému zachraňoval život, i ten, ktorý ratoval jeho

Ticho, slzy, žiaľ! Do bratislavského krematória sa prišli rozlúčiť stovky ľudí s Branislavom Baluchom, ktorý prišiel o život brutálnym spôsobom v centre hlavného mesta. Málokto dokázal zadržať slzy. Okrem rodiny boli na pohrebe priatelia, známi, kolegovia či spoluhráči z futbalu. Nechýbal ani ukrajinský kamarát (33), ktorý s ním bol v osudný večer, a mladík (18), ktorý sa zranenémuBraňovi ihneď snažil pomôcť.

Na rozdiel od Braňa mal jeho kamarát šťastie v nešťastí. Z incidentu vyviazol len so zranením tváre, ktoré mu spôsobil útočník. Bratislavčan ho mal chrániť v spore o taxík. Priateľa zachránil, on sám, žiaľ, zraneniam podľahol.

Rozlúčiť sa prišiel i mladík (18), ktorý uplynulý víkend duchaplne zachraňoval Bratislavčanov život. Smútiaca rodina mu bola za hrdinský čin vďačná. A to aj napriek tomu, že napokon nepomohla ani jeho rýchla pomoc.

Posledné zbohom od stoviek ľudí

Na pohrebe znelo zo všetkých strán - odišiel si príliš skoro a nečakane. Posledné zbohom prežívali smútiaci ťažko. Jeden z kamarátov povedal, že stovky ľudí na rozlúčke boli obrazom toho, akým bol Branislav človekom.

Dom smútku bol zaplnený do posledného miesta, takže mnohí čakali vonku. Počas obradu zaznela aj smútočná reč jedného z blízkych rodinných príslušníkov. Slová o tom, aký bol Braňo človekom, vyvolali veľa spomienok. Vášnivý futbalista bol vraj za každú zábavu, v ťažkých chvíľach dokázal prejaviť emócie, dokonca si vedel aj poplakať.

Okolnosti stále vyšetrujú

Branislav zahynul uplynulý víkend v centre Bratislavy. O život ho podľa polície pripravil Slovák indického pôvodu Nishit T. (37). Dôvodom mala byť banálna hádka, ktorá vyvrcholila, keď Nishit vytiahol nôž a Braňa bodol štyrikrát do krku. Po svojom čine ušiel. Polícia ho vypátrala už po 45 minútach. Namerali mu 1,1 promile. Obvinenému hrozí za jeho čin 15 až 20-ročný trest. Okolnosti incidentu stále vyšetrujú.

Ťažké obdobie

Pre rodinu nebola Branislavova smrť jediným úderom. O pár dní ju zasiahlo ďalšie veľké nešťastie. Jedna z Braňových príbuzných, ktorá na tom nebola zdravotne najlepšie, zomrela. Dôvodom mohol byť aj žiaľ po mladíkovej smrti.

Podľa našich informácií sa pozostalým snažia pomôcť aj ľudia z ich okolia. Ku kvetinovým darom preto včera pridávali aj finančné.