V putách: Meno Jozefa Draga figuruje vo viacerých kauzách. V októbri 2015 si po neho prišli kukláči.
Slovenská mafia
MAFIÁN JOZEF DRAG: Jeho meno dnes rezonovalo na dvoch súdoch súčasne
(ilustračné foto)
Regióny
Na Slovensku vyčíňa bláznivé počasie: To najhoršie ešte len príde, blíži sa orkán!
Zúfalí pacienti: Celé mesiace chýba na Slovensku náš liek, veď môžeme zomrieť!
Rady a tipy
Zúfalí Slováci zostali bez dôležitého lieku: Čo sa to deje, veď môžeme zomrieť!
K výbuchu malo prísť neďaleko námestia Time Square.
 aktualizované
Správy
Desivý výbuch v New Yorku: Išlo o TERORISTICKÝ ÚTOK, poznáme páchateľa!
Miroslav Suja figuruje ako generálny riaditeľ BBRSC aj na webovej stránke spoločnosti.
Regióny
Fantómový riaditeľ: Jeho záhadnú funkciu stále nikto nepotvrdil!
Taylor vyvetrala nového frajera.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Taylor Swift konečne ukázala nového frajera: TAKTO sa prechádzali ruka v ruke!
Saganovcom sa narodil prvý syn na konci októbra.
Šport
Otvorená spoveď Petra Sagan o otcovstve: Viem, že raz to bude musieť prísť!
Mladíkovi sa upchala trubica, cez ktorú mohol dýchal a začal sa dusiť.
Správy
VIDEO Šialenstvo, ktoré nemá obdobu: Mladík si zabetónoval hlavu do mikrovlnky
Vzťah Kramárovcov má prechádzať vážnou krízou.
Šoubiznis
O rozchod si Kramár koledoval: TOTO je prehľad všetkých jeho údajných nevier! Aha, s akými ženami sme ho načapali!

VIDEO Ploché bruško do plaviek si môžete s nami vypracovať aj doma: Štíhly pás je sexi!

Snom väčšiny žien je mať ploché bruško a štíhly pás, na ktorom každé šaty lepšie sedia, o plavkách ani nehovoriac. Navyše mužom sa na ženách páčia klasické súmerné miery 90–60–90, ktoré len ťažko dosiahnuť bez cvičenia. Ak si chcete viditeľne zlepšiť postavu už do leta, stavte na cviky zamerané na brušné partie.

Jeden z najlepších cvikov na brucho je v ľahu na chrbte tak, že vťahujeme brucho a ruky a hlavu ťaháme akoby do diaľky. Pomaly zdvihneme nohy zo zeme do pravého uhla, akoby boli položené na stole, s nádychom vyrolujeme hrudník hore, ruky za hlavu a s výdychom vytáčame hrudník do jednej a druhej strany.
Jeden z najlepších cvikov na brucho je v ľahu na chrbte tak, že vťahujeme brucho a ruky a hlavu ťaháme akoby do diaľky. Pomaly zdvihneme nohy zo zeme do pravého uhla, akoby boli položené na stole, s nádychom vyrolujeme hrudník hore, ruky za hlavu a s výdychom vytáčame hrudník do jednej a druhej strany.
Foto: Matej Kalina

Podľa skúsenej lektorky Pilatesu z Riverpark Dance School Heleny Ballovej, ktorá pre vás dnešné cviky pripravila, nie je najdôležitejšie, koľko centimetrov máte v páse, ale skôr to, aby ste pravidelne cvičili. Nie však hocijako. Keď už investujete čas a energiu, cvičte s kvalitnými trénermi, aby vám to pomohlo dosiahnuť vytúžený cieľ a neublížilo.

„Často si vďaka nesprávnym ,brušákom‘ ženy spôsobia aj zdravotné problémy,“ pripomína trénerka. Cvičenie, ak je správne, má podľa nej prinášať radosť. „Ak necvičíte s radosťou, výsledky prídu oveľa pomalšie,“ dodala. Vypracované brucho či štíhly pás nie je, samozrejme, zárukou zdravého tela a ducha, ale nepochybne dokáže významnou mierou prispieť k vášmu lepšiemu životnému pocitu. Ak sme vás presvedčili, vyskúšajte nasledujúce cviky.

Takto si vypracujete bruško

Účinné cviky v sede

1. Sedíme na sedacích kostiach, palcami sa opierame o zem a prstami na rukách sa akoby odtláčame od zeme. Brucho máme pevne stiahnuté. Na nádych pomaly dvíhame jednu a druhú ruku pred seba, trup sa nehýbe. S výdychom dvíhame jednu a druhú nohu do 45-stupňového uhla.

2. Ľahšia alternatíva je, že kolená nedopíname a sú v pravom uhle. Vraciame sa s nádychom, postupne idú ruky dole a s výdychom nohy do pôvodnej polohy. Robíme to v tempe dychu 4- až 16-krát.

Cvičíme na 100 dychov

Ležíme na chrbte. Kostrč ostáva na zemi, vťahujeme brucho, ruky a hlavu vyťahujeme akoby do diaľky. Nohy zdvihneme do pravého uhla, hrudník hore a dlaňami plieskame akoby na hladinu vody. 4-krát nádych a 4-krát výdych, spolu 100 dychov. Ako pomôcku si môžeme vziať uterák. Môžeme vystierať kolená, a tak klesať k zemi. Brucho je stiahnuté.

Vianočné tipy na darček

    Odporúčame