Tip redakcii
Tu už ide o zdravie! Neuveríte, aké nechutnosti našli experti na oblečení v obchodoch!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Vtipy Peter Sagan
FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa Internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!
Situácia v Tatrách.
Regióny
 aktualizované
FOTO TAKTO vyzerajú Tatry deň po APOKALYPSE! Zničené mosty, evakuácie a výstrahy!
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 
Miriam Kalisová
Šoubiznis
Miriam Kalisová otvorene rok po rozvode prezrádza: Ako skutočne vychádzam so svojím exmanželom
Roman Juraško
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Videli ste už niekedy Juraškovho brata? Tá podoba je neuveriteľná!
Sagan rozchod včera všetkých poriadne šokoval. O rovnaký rozruch sa postarali aj niektoré svetové celebrity
Šoubiznis
ŠOKUJÚCE rozchody á la Sagan: Aj tieto celebrity si nečakane povedali ZBOHOM!
Človek by si myslel, že majú osobných trénerov, či aspoň výživových poradcov. V skutočnosti však za nadmerné až morbídne výkyvy na váhe môže psychický stav, choroby a nedisciplinovanosť. S úľavou však môžeme povedať, že známe celebrity už teraz nevyzerajú tak, ako na fotografiách, kde majú kilečká navyše.
EMMA
Zo sexi celebrít tučkovia: Týchto 7 svetových hviezd pribralo viac než je zdravé

Tu už ide o zdravie! Neuveríte, aké nechutnosti našli experti na oblečení v obchodoch!

Nové šatstvo z obchodu doma najprv vyperte, až potom ho začnite nosiť.

Pokiaľ ste si dopriali nový kúsok oblečenia, okamžite ho hoďte do práčky a v žiadnom prípade ho nezačnite hneď nosiť. Odborníci podrobili nové šatstvo prísnym testom a žasli nad tým, čo všetko sa tam ukrývalo!

Ak ste doteraz neprali nové oblečenie z obchodu, po prečítaní nasledujúcich riadkov tak jednoznačne urobíte. Experti si tentoraz posvietili, čo všetko sa v látke môže skrývať a odhalili priam nechutné množstvo rôznych baktérií, ale aj vírusov. Upozorňujú, že citlivejšie a náchylnejšie osoby z nich ľahko môžu chytiť infekcie, uviedol portál dailymail.co.uk.

PIESOK ZO SAHARY zašpinil autá na celom Slovensku: Pozor, pri umývaní nesmiete urobiť túto chybu!


Nezabúdajte, že aj čisto nové kúsky oblečenia, ktoré visia na vešiakoch v obchode, už pred vami mohol niekto skúšať či dokonca nosiť a vrátiť.


Profesor mikrobiológie a patológie na univerzite v New Yorku Philip Tierno otestoval 14 rôznych čisto nových odevov z obchodu. Baktérie hľadal na košeliach, nohaviciach aj plavkách.

Tisíce Slovákov sa už k hypotékam nedostanú: Banky zavádzajú prísne pravidlá!


Len na jednej budne spomedzi všetkých položiek našiel: „Dôkazy stolice, kožnej flóry a dýchacích sekrétov, obzvlášť v podpazuší a blízko zadku.“


Najviac ho však prekvapila hodvábna blúzka. Doktor Tierno na nej našiel „vaginálne baktérie, kvasinky a ďalšie fekálne baktérie“ a to na povrchu látky. Takto vysoká koncentrácia mikroorganizmov zaskočila aj jeho. „Buď si to vyskúšalo veľa ľudí alebo niekto s vážnou nákazou,“ priznal.


„V istom zmysle sa dotýkate niekoho podpazušia či rozkroku. V takom prípade sa určite chcete chrániť,“ povedal odborník. „Nemusíte prísť do kontaktu s ničím a vo väčšine prípadov ani neprídete, ale potenciálne to možné je,“ varoval.

Hygienici zverejnili ZOZNAM nebezpečných miest na Slovensku: Tu je najviac nakazených kliešťov!


Podľa Tierna sa v oblečení najčastejšie skrýva riziko kvasinkovej infekcie či hnačkových ochorení. „Tiež na seba môžete preniesť norovírus, žalúdočný vírus a kožnú baktériu MRSA, teda stafylokokovú infekciu,“ povedal.


Väčšie riziko podľa obchodníkov čiha v oblečení najmä pri výpredajoch, kedy sú predajne plné. Predavači nemajú čas prádlo vyprať, len ho opäť zavesia na stojan či poskladajú na policu.

„Nemôžete vedieť, koľkí pred vami si kúsok oblečenia vyskúšali. Obzvlášť pozor pri plavkách a spodnom prádle, pretože si potenciálne môžete privodiť plesne či ploštice,“ uviedla pre dailymail.co.uk hviezdna stylistka Lora Condon.

    PlusTV