Tip redakcii
Strhujúca spoveď Bratislavčanky Bianky (44): Takto nečakane mi objavili RAKOVINU!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Strhujúca spoveď Bratislavčanky Bianky (44): Takto nečakane mi objavili RAKOVINU!

Bianka mala šťastie, že rakovinu odhalili včas.

Využite šancu a dajte si ešte tento týždeň bezplatne skontrolovať materské znamienka. Až tretina melanómov, čo sú zhubné nádory kože, vzniká totiž práve z nich! Tento jeden z najagresívnejších druhov rakoviny nečakane zasiahol aj novinárku Bianku Stuppacherovú.

Nikdy sa neopekala na slnku a poctivo natierala seba i členov svojej rodiny. Aj preto ju desivá diagnóza zaskočila. Melanóm jej potvrdili vlani v decembri, po vyšetrení vyrážky, ktorá vyzerala na pohľad neškodne.

FOTO Tieto zmeny na koži prezradia RAKOVINU: Tu už treba k lekárovi!


„Na krížoch, na tom mieste, ktoré nie je vystavené slnku, sa mi vyhodila malá ružová vyrážka. Bola zapálená. Asi dva-tri týždne sa mi to nehojilo a našťastie to svrbelo, to ma varovalo,“ spomína Bianka Stuppacherová, ktorá sa ako novinárka paradoxne venuje práve zdravotníckym témam.


Zhodou okolností v tom čase objednala ku kožnej lekárke svojho manžela na vypálenie bradavice. „Povedala som si, že idem s ním, azda doktorka prijme aj mňa,“pokračuje.

Veľké zmeny v slovenských nemocniciach: Títo zdravotníci vás po novom neošetria!


Lekárka vypálila Biankinmu manželovi bradavicu a vypísala preňho výmenný lístok na odstránenie podozrivého materského znamienka. Na chirurgiu však poslala nielen jeho, ale pre istotu aj Bianku.


Znamienka, ktoré chirurg obom manželom odstránil, putovali na histologické vyšetrenie. A potom prišla správa, ktorá Bianku zasiahla ako blesk: „V pondelok ráno počas vianočného týždňa mi volali, že mám prísť do nemocnice. Nález bol pozitívny!“

Hrozí zdražovanie liekov: Lekárňam a distribútorom sa nepáči výška ich odmeny!


Nechcela tomu veriť, pýtala sa lekárov, či omylom nezamenili výsledky. „Muž mal podozrivé znamienko, ja som mala len ružovú vyrážku. Ani by mi nenapadlo, že to budem ja,“priznáva.


Hoci išlo „len“ o 4-milimetrový melanóm, v Národnom onkologickom ústave jej museli urobiť väčší rez a vybrať uzliny, do ktorých mohol metastázovať. Po rozbore uzlín jej nakoniec oznámili dobrú správu, melanóm sa nestihol rozšíriť ďalej.


Hrozba je nateraz zažehnaná. Onkologickou pacientkou však Bianka ostáva do konca života a čakajú ju pravidelné kontroly.

Melanóm je zákerný


Onkodermatologička z Národného onkologického ústavu v Bratislave Desana Borecká varuje: „Malígny melanóm je veľmi zákerný, dokáže totiž rýchlo tvoriť metastázy. Navyše, môžu sa objaviť aj niekoľko rokov po jeho chirurgickom odstránení!“


Vyliečiť sa dá len v počiatočnej fáze, keď možno vybrať nádor aj s okolitou zdravou kožou. Pravdepodobnosť prežitia u ľudí s metastázami je iba 6 až 9 mesiacov.

Prečítajte si ešte:

    PlusTV