Tip redakcii
LEN PRE DOSPELÝCH Ako spoznáte, že vám zahýba: Neprehliadnite týchto 9 signálov!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

LEN PRE DOSPELÝCH Ako spoznáte, že vám zahýba: Neprehliadnite týchto 9 signálov!

Chce zrazu skúšať nové praktiky? Spozornite!

Máte pocit, že váš partner či partnerka sa zrazu správa inak? Možno je v tom niekto tretí... Ak dokola tvrdí, že miluje len vás a vy máte stále pochybnosti, zamyslite sa, či ste nespozorovali tieto signály. Jeden nemusí znamenať vôbec nič, ale ak sa ich stretne viac, je to už povážlivé.

1. Skúša v posteli nové praktiky

To môže samozrejme svedčiť o veľkom sexuálnom apetíte, ale nemusí. Môže to byť aj znak, že sa objavil nový sexuálny partner a s vami si chce vopred vyskúšať, ako čo funguje, aby to potom v tej druhej posteli nebolo trápne. Alebo naopak skúša na vás to, čo sa tam naučil...

2. Schováva si mobil

Ak si pred vami partner schováva mobil, pri zvonení odchádza telefonovať do inej miestnosti, alebo niektoré telefonáty zloží s tým, že je to omyl, môže to byť znak, že voláva s niekým, o kom nemáte vedieť. Možno je to len šéf, ale ak si navyše mobil zamyká, aby ste si ani omylom neprečítali SMS-ky v ňom, je to na zváženie.

3. Začal o seba viac dbať

Doteraz ste ho nemohli dostať do obchodu a zrazu si sám kúpil nové sako či košeľu? To nevyzerá pre vás dobre. Ak k tomu pridal ešte aj novú vôňu, spozornite!

4. Skúmavý pohľad bez slov

Pristihli ste ho, že sa na vás dlho skúmavo pozerá? Možno vás porovnáva s tou druhou a rozmýšľa čo je preňho lepšie a uvažuje, ako by ste znášali rozchod.

5. Kupuje vám nezvyklo veľa darčekov

Môže to byť znak lásky, ale aj ospravedlnenie za to, čo robí, keď nie je s vami. Každý rieši pocit viny inak, niekto práve darčekmi.

6. Mení bez vysvetlenia program

Toto robia hlavne neverné ženy, ale nielen. Napríklad zrazu odložia plánovanú spoločnú návštevu známych, lebo ich potrebuje kamarátka, ktorá je v zlej situácii.

7. Posiela vás na pivo s kamarátmi?

Chápavá manželka? Možno. Ale možno aj neverná. Ak to robí častejšie, ako raz za mesiac, je to čudné. Zrejme potrebuje viac času pre seba a dúfa, že medzi kamarátmi si to neuvedomíte.

8. Zrazu je stále pri počítači

Môže to znamenať, že má viac práce, ale ak sa do monitora občas nahlúplo usmieva, asi v tom bude niečo iné.

9. Nemá čas

Máte kúpený výlet či dovolenku a ona zrazu nemá čas? Ak s ňou chcete zostať, nevyhrážajte sa, že pôjdete sám. Po návrate by ste ju už nemuseli doma násjť.

    PlusTV