Manželia Turpinovci priväzovali svoje podvyživené deti k posteliam a nepúšťali ich von. Hororový príbeh sa prevalil po tom, čo 17-ročné dievča z domu hrôzy (na fotke) utieklo a privolalo políciu.
Správy
FOTO Smrad, špina a reťaze. Ľudské monštrá zmenili svojich 13 detí na úplné trosky, ani policajti neverili tomu, čo vidia
Desiatky hasičov zasahovali od utorkového rána pri takmer 80 nehodách!
Krimi
FOTO Mimoriadne TRAGICKÝ utorok: Počasie si vybralo krutú daň a na cestách bolo takmer 80 nehôd!
Každé euro počíta.
Domov
Kto teda má tie peniaze?: Platy vlani rástli, no štvrtina z nás dostala menej ako sedem stoviek. V hrubom!
Peter Sagan má na svojom tele nové tetovanie.
Šport
FOTO Sagan prvýkrát odhalil svoje tetovanie: Peter, to myslíš vážne?
V okolí Pukanca zachytila fotopasca ďalšiu voľne pobehujúcu šelmu?
Správy
Vystrašení obyvatelia južného Slovenska: Z domu sa boja aj päty vytiahnuť! Za všetkým je TENTO záber!
Danica Nejedlá sa stala terčom kritiky.
Šoubiznis
Toto Danica Nejedlá nečakala ani v najhoršom sne! Nechutné urážky kvôli Plesu v opere!
Aj tohtoročný Ples v opere priniesol mnoho zaujímavých momentov.
Šoubiznis
NAJ MOMENTY z Plesu v opere: Názlerovej útek, rozšafný Kobielsky, smoliarka Majtánová, či Kocianová ako svetová hviezda!
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
EMMA
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
Chcela Kate prezradiť pohlavie dieťatka?
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Prezradila vojvodkyňa Kate svojim outfitom pohlavie bábätka? Predviedla sa v kabáte TEJTO farby!

ZÁHADNÁ smrť dieťatka na Horehroní! Po poslednom bozku na dobrú noc sa Peťko (2 mes.) už viac neprebral!

Obrovské nešťastie! Nevýslovný žiaľ prežívajú rodičia Peťka, ktorý sa len pred dvomi mesiacmi narodil v Polomke. V štvrtok v noci ho jeho mamička Viera (24) nadojčila a starostlivo uložila do detskej postieľky, aby spokojne spinkal ďalej. Keď ho však okolo šiestej ráno skontrolovala, zistila to najhoršie!

Rodičia Peter (31) a Viera (24) z Polomky pri Brezne prežívajú bolestivé chvíle. V piatok totiž prišli o vytúženého synčeka Peťka. Nešťastná udalosť je pre nich o to traumatizujúcejšia, že bábätko malo byť úplne zdravé.

Bolestivý pohľad

O druhej v noci ho jeho mamička Vierka ešte nadojčila a starostlivo uložila do postieľky, no keď sa o šiestej ráno zobudila a išla synčeka skontrolovať, čakal ju strašný pohľad. Jej dieťatko nedýchalo a bolo celé modré! Zúfalá žena hneď volala záchranku, no chlapčeka oživovali márne. „Obhliadajúci lekár konštatoval smrť bábätka. Cudzie zavinenie predbežne vylúčil. Na zistenie presnej príčiny úmrtia bola nariadená súdna pitva,“ informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. Čo sa s nevnným bábätkom mohlo stať, zatiaľ nie je jasné. Vylúčený však nie je ani syndróm náhleho úmrtia. Policajti vo veci začali trestné stíhanie pre usmrtenie.

Skončila na liekoch

Mladú mamičku tragédia psychicky zlomila. „Psychicky je na tom zle, museli jej dať injekciu na upokojenie,“ prezradili susedia a dodali: „Už niekoľko hodín spí, takto je to pre ňu lepšie.“
S mužom má Vierka ešte dve maličké dievčatká, majú 2 a 4 roky. „Vôbec si neuvedomujú, čo sa s ich bračekom stalo. Včera večer sa s ním ešte hrali a dnes...,“ povedala so slzami v očiach žena, ktorá zatiaľ dohliadala na dcérky nešťastných rodičov. „Je hrozné, že z ničoho nič prišli o maličké, zdravé bábätko. Žijú síce v skromných podmienkach, ale svoje deti milujú a teraz veľmi trpia,“dodali smutne susedia.

Ďalšie témy:

    Odporúčame