viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Cítite pulzujúcu bolesť v hlave a nič vás nebaví? Je načase spoznať svoju migrénu.
Zdravie
7 spôsobov ako zatočiť s migrénou. Naozaj vám pomôžu

ZÁHADNÁ smrť dieťatka na Horehroní! Po poslednom bozku na dobrú noc sa Peťko (2 mes.) už viac neprebral!

Obrovské nešťastie! Nevýslovný žiaľ prežívajú rodičia Peťka, ktorý sa len pred dvomi mesiacmi narodil v Polomke. V štvrtok v noci ho jeho mamička Viera (24) nadojčila a starostlivo uložila do detskej postieľky, aby spokojne spinkal ďalej. Keď ho však okolo šiestej ráno skontrolovala, zistila to najhoršie!

Rodičia Peter (31) a Viera (24) z Polomky pri Brezne prežívajú bolestivé chvíle. V piatok totiž prišli o vytúženého synčeka Peťka. Nešťastná udalosť je pre nich o to traumatizujúcejšia, že bábätko malo byť úplne zdravé.

Bolestivý pohľad

O druhej v noci ho jeho mamička Vierka ešte nadojčila a starostlivo uložila do postieľky, no keď sa o šiestej ráno zobudila a išla synčeka skontrolovať, čakal ju strašný pohľad. Jej dieťatko nedýchalo a bolo celé modré! Zúfalá žena hneď volala záchranku, no chlapčeka oživovali márne. „Obhliadajúci lekár konštatoval smrť bábätka. Cudzie zavinenie predbežne vylúčil. Na zistenie presnej príčiny úmrtia bola nariadená súdna pitva,“ informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková. Čo sa s nevnným bábätkom mohlo stať, zatiaľ nie je jasné. Vylúčený však nie je ani syndróm náhleho úmrtia. Policajti vo veci začali trestné stíhanie pre usmrtenie.

Skončila na liekoch

Mladú mamičku tragédia psychicky zlomila. „Psychicky je na tom zle, museli jej dať injekciu na upokojenie,“ prezradili susedia a dodali: „Už niekoľko hodín spí, takto je to pre ňu lepšie.“
S mužom má Vierka ešte dve maličké dievčatká, majú 2 a 4 roky. „Vôbec si neuvedomujú, čo sa s ich bračekom stalo. Včera večer sa s ním ešte hrali a dnes...,“ povedala so slzami v očiach žena, ktorá zatiaľ dohliadala na dcérky nešťastných rodičov. „Je hrozné, že z ničoho nič prišli o maličké, zdravé bábätko. Žijú síce v skromných podmienkach, ale svoje deti milujú a teraz veľmi trpia,“dodali smutne susedia.

Ďalšie témy: