Tip redakcii
Tragická nehoda pri Žiline: Jozef (†34) zanechal po sebe manželku a dcérku
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Vtipy Peter Sagan
FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa Internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!
FOTO z miesta: Útočníkom bol podľa očitých svedkov muž v tričku s modrými rukávmi. Obeťou muž v zelenom tričku ležiaci na zemi. Okoloidúci privolávajú záchranku.
Regióny
VIEME PRVÍ FOTO Po brutálnej bitke v Bratislave zostalo na zemi ležať bezvládne telo muža!
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 
Miriam Kalisová
Šoubiznis
Miriam Kalisová otvorene rok po rozvode prezrádza: Ako skutočne vychádzam so svojím exmanželom
Roman Juraško
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Videli ste už niekedy Juraškovho brata? Tá podoba je neuveriteľná!
Sagan rozchod včera všetkých poriadne šokoval. O rovnaký rozruch sa postarali aj niektoré svetové celebrity
Šoubiznis
ŠOKUJÚCE rozchody á la Sagan: Aj tieto celebrity si nečakane povedali ZBOHOM!
Človek by si myslel, že majú osobných trénerov, či aspoň výživových poradcov. V skutočnosti však za nadmerné až morbídne výkyvy na váhe môže psychický stav, choroby a nedisciplinovanosť. S úľavou však môžeme povedať, že známe celebrity už teraz nevyzerajú tak, ako na fotografiách, kde majú kilečká navyše.
EMMA
Zo sexi celebrít tučkovia: Týchto 7 svetových hviezd pribralo viac než je zdravé

Tragická nehoda pri Žiline: Jozef (†34) zanechal po sebe manželku a dcérku

Na mieste tragédie sú sviečky.

V jednej sekunde prišiel o život. Jozef (†34) z Terchovej bol skúsený vodič, no jeho posledná víkendová jazda sa stala jeho osudnou. Po sebe zanechal smútiacu manželku a malú dcérku (9).

Pri Krasňanoch v okrese Žilina na nákladnom aute nezvládol zákrutu, narazil do svahu a mohutným kolosom sa niekoľkokrát prevrátil. Na mieste bol mŕtvy. Pri tejto nehode utrpel Jozef ťažké zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. „V súvislosti s touto tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia,“ informoval nás žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Pri Krasňanoch v okrese Žilina na nákladnom aute nezvládol zákrutu, narazil do svahu a mohutným kolosom sa niekoľkokrát prevrátil.
Pri Krasňanoch v okrese Žilina na nákladnom aute nezvládol zákrutu, narazil do svahu a mohutným kolosom sa niekoľkokrát prevrátil.
Foto: Pavol Konštiak

Kde mal namierené Jozef nevedia ani jeho najlepší kamaráti. „Netušíme kam išiel, odtiahnuť auto určite nie, vie to len on sám kde išiel,“ povedali kamaráti, ktorých sme našli na cintoríne. Práve včera doobeda začali hrobári kopať jamu do ktorej uložia posledné pozostatky milovaného brata a manžela.

Jozef po sebe zanechal smútiacu manželku a malú dcérku (9).
Jozef po sebe zanechal smútiacu manželku a malú dcérku (9).
Foto: Pavol Konštiak

Jeho telo bude pochované na otcovi, hneď vedľa jeho matky. Jozefovu manželku sme na šli doma, no nechcela sa k celej udalosti vyjadrovať. „Neviem prečo by ste mali o ňom písať, neželám si to a kam išiel manžel viem, ale nepoviem,“ stroho odvetila. Pohreb bude dnes popoludní na cintoríne v Terchovej.

Podľa kamarátov bol skúsený vodič a zamestnaný bol v odťahovej službe. Aj v čase nehody šoféroval odťahovač. Doteraz nemal žiadnu nehodu, bol kamarátsky a veľmi dobrý otec a manžel. „Je to pre nás obrovská tragédia a ťažko sa nám o tom hovorí,“ zmohol sa na pár slov Jozefov švagor.

    PlusTV