Tip redakcii
Mladý študent (†17) zo zúfalstva spáchal samovraždu: Na život si siahol kvôli tejto banálnej veci
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Mladý študent (†17) zo zúfalstva spáchal samovraždu: Na život si siahol kvôli tejto banálnej veci

Parte, ktoré je umiestnené na cintoríne v Sihelnom.

Rozišla sa s ním a on to psychicky nezvládol. Len 17- ročný Peter z oravskej obce Sihelné si siahol na život. Zúfalá rodina sa zo smrti svojho syna nedokáže zmieriť.

Smrť kvôli mladému dievčaťu, ktorú miloval, si vybral Peter zúfalým činom. V utorok podvečer ho v dome našli obeseného. "Je to hrozné, celá dedina je v slzách. Bol to veľmi dobrý a milý chlapec. Neublížil nikomu, ba práve z jeho duše vyžarovala láska a porozumenie," povedala pre Plus JEDEN DEŇ Peťova kamarátka zo Sihelného.

Za smrťou mladého študenta strojárne bolo údajne mladé dievča. "Rozišla sa s ním a on to nedokázal zniesť. V utorok za ňou prišiel a vrátil jej veci, ktoré mu dala. Prišiel domov, zrušil si facebook a ukončil svoj život strašným spôsobom," s plačom hovorí kamarátka.

Peťo bude chýbať nielen svojej rodine, ale aj kamarátom.
Peťo bude chýbať nielen svojej rodine, ale aj kamarátom.
Foto: archív

Ako sme sa dozvedeli, mladé dievča z vedľajšej dediny Rabča, ktoré sa rozišlo s Peťom, robila podobné veci aj ostatným chlapcom. "Zoznámila sa s chalanom, chvíľu s ním chodila a potom ho odkopla a takto to vraj robila s každým," vraví.

Rodičia, ktorí sú hlboko veriaci sa teraz musia pripraviť na tej najhorší deň. Vo štvrtok popoludní mu dajú na miestnom cintoríne posledné zbohom.

Človek, ktorý plánuje spáchať samovraždu, sa ocitá v situácii, ktorá je pre neho neriešiteľná, v stave hlbokej beznádeje. Jediné východisko vidí vo vlastnej smrti. Treba si preto položiť otázku, že varovné príznaky by si mali všímať najbližší.
Človek, ktorý povie, že sa zabije, to môže myslieť vážne a treba ho brať s plnou vážnosťou. Človek, ktorý je pevne rozhodnutý spáchať samovraždu, často pôsobí veľmi pokojne. Príbuzní môžu mať dokonca falošný pocit, že sa má konečne lepšie. A zrejme takto pôsobil aj Peťo, preto si blízke okolie na ňom nič nevšimlo.

    PlusTV