viac magazínov
Novým ministrom vnútra má byť Tomáš Drucker.
Správy
Druckerove prvé slová po oznámení nominácie: Prezradil, prečo sa takto rozhodol
Na snímke Peter Pellegrini v prezidentskom paláci
Správy
VIEME PRVÍ Pellegriniho druhý pokus o zostavenie vlády. TOTO má byť nový minister vnútra!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Vyjadrenie Andrea Kisku k nevymenovaniu vlady ktorú narhor Peter Pellegrini.
Správy
Vyjadrenie ústavnej právničky: Kiska svojim rozhodnutím nešiel podľa ústavy!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Speváčka Dorota Nvotová potrebovala vysloviť názor na Joža Ráža ml., ktorého strana Smer-SD navrhla na ministra vnútra. U prezidenta Andreja Kisku to ale neprešlo.
Šoubiznis
Poriadne rozčúlená Dorota Nvotová: Pozrite sa, čo povedala na adresu mladého Joža Ráža!
Mladú ruskú modelku (22) sa údajne pokúsil v dubajskom hoteli znásilniť istý americký podnikateľ. Po skoku z izby na šiestom poschodí síce utrpela vážne zranenia, no prežila.
Správy
FOTO Krásnu modelku (22) chceli znásilniť, radšej vyskočila z okna: Prežila iba zázrakom, pred operáciou má opletačky s políciou!
Vendulu spevákove reči poriadne nahnevali.
Šoubiznis
Vytočená vdova po Svobodovi († 68): Verejná hádka o jeho milenkách!
Barkolová chudnutie
Šarm
Známa moderátorka si postavila latku celkom vysoko. Podarí sa jej schudnúť 10 kíl?

EXKLUZÍVNE Mama mŕtveho motorkára Petra († 36) z Rovinky prezradila: Jeho ego sme neustrážili

Iba 36-ročný Peter zomrel v utorok večer na Popradskej ulici v Bratislave. Osudnou sa mu stala jazda na motorke. Záchranári, ktorí prišli, mu už nemohli pomôcť. Pani Eva (59), jeho mama, exkluzívne pre Plus JEDEN DEŇ porozprávala o svojom jedinom synovi.

Mladý motorkár sa zrazil priamo s dvoma autami. Ostala po ňom družka Xénia a synček Jakubko (6). Žena s tvárou zmučenou žiaľom a očami plnými sĺz nám prezradila, že sa celá rodina chystala oslavovať jej 60. narodeniny, ktoré však už teraz sláviť nebude. Iba v tichosti na jeho pamiatku. "Peťko miloval rýchlosť. Veľakrát som mu aj hovorila, aby si dával pozor, že chybu nemusí urobiť on," rozpráva zničená, ale silná pani Eva.

"Ale on to bral ako vždy s úsmevom, kamkoľvek prišiel, ľudia ho milovali. A najmä ženy," smeje sa cez slzy nešťastná mama. V ťažkých chvíľach ju držia nad vodou najmä dvaja nevlastní synovia Michal a Roman. "Snažili sme sa udržať neho ego nižšie, žiaľ, nepodarilo sa nám to. Stále mal pocit, že musí všetko stihnúť, že všetko stihne urobiť rýchlo a dobre. Ale pravda je, že sa mu aj darilo. To mu však dvíhalo ego, ktoré sme neustrážili," rozpráva nešťastná matka.

Veľmi nás šokovalo, keď nám prezradila, že má dvoch nevlastných synov, z ktorých jedného si s manželom osvojili, pretože nemal rodičov. Osud sa k nej nezachoval nespravodlivo, keď ona dala domov trom, ako ich nazýva, mojim synom. Ale ten jej jediný, ktorý mal jej krv, zomrel. "Je to strašný pocit. Rodič by namal prežiť svoje dieťa. Najhoršie je, že malý Jakub akoby mu z oka vypadol. Je pre mňa v týchto chvíľach za ťažko ho vidieť. Ako by som videla Peťka," hovorí tichým hlasom.

O tom, čo sa vlastne stalo, zatiaľ nevie. "Netuším čo sa presne stalo na tej ceste. Jeho telo nám ešte nevydali, nevieme ani od polície, čo sa presne stalo," vraví pani Evka. "Pokiaľ viem, nemal ani tak vonkajšie zranenia, ako najmä vnútorné. Teraz je to už aj tak jedno, syna mi to nevráti. Žil príliš rýchlo," opakuje Petrova mama.

"Ja som za svoj život neprežila toho toľko, ako on. Myslela som si, že keď už má rodinu a synčeka, tak ho to upokojí, ale on to nemal v povahe. Neskutočne sa tešil, kedy pôjde Jakubko do školy. Trávil s ním veľa času, keďže Xénia mala náročnú prácu na čas, chodieva na služobné cesty. A tak sa môj syn a vnuk na seba neskutočne naviazali. Budem rada, ak to malý zvládne v poriadku. Otca miloval," hovorí plná obáv o vnuka.

"Teraz však musím byť silná aj pre mojich synov a najmä vnučku Ninku a najmä Jakubka," dodala už na pohľad veľmi silná žena. "Okolnosti tejto dopravnej nehody sú v súčasnej dobe aj naďalej predmetom prebiehajúceho vyšetrovania. Bližšie informácie s prihliadnutím na súčasný stav vo vyšetrovaní nie je možné k prípadu poskytnúť," uviedol bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.