Tip redakcii
Chcel sa vyhnúť rozsudku, nahlásil bombu: Takto rozhodol súd o špekulantovi Radovanovi (43)!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Vtipy Peter Sagan
FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa Internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!
Situácia v Tatrách.
Regióny
 aktualizované
FOTO TAKTO vyzerajú Tatry deň po APOKALYPSE! Zničené mosty, evakuácie a výstrahy!
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 
Miriam Kalisová
Šoubiznis
Miriam Kalisová otvorene rok po rozvode prezrádza: Ako skutočne vychádzam so svojím exmanželom
Roman Juraško
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Videli ste už niekedy Juraškovho brata? Tá podoba je neuveriteľná!
Sagan rozchod včera všetkých poriadne šokoval. O rovnaký rozruch sa postarali aj niektoré svetové celebrity
Šoubiznis
ŠOKUJÚCE rozchody á la Sagan: Aj tieto celebrity si nečakane povedali ZBOHOM!
Človek by si myslel, že majú osobných trénerov, či aspoň výživových poradcov. V skutočnosti však za nadmerné až morbídne výkyvy na váhe môže psychický stav, choroby a nedisciplinovanosť. S úľavou však môžeme povedať, že známe celebrity už teraz nevyzerajú tak, ako na fotografiách, kde majú kilečká navyše.
EMMA
Zo sexi celebrít tučkovia: Týchto 7 svetových hviezd pribralo viac než je zdravé

Chcel sa vyhnúť rozsudku, nahlásil bombu: Takto rozhodol súd o špekulantovi Radovanovi (43)!

Radovan T. (43) nahlásil bombu na súde, aby sa vyhol rozsudku.

Je to poriadny kvietok! Radovan minulý štvrtok nahlásil bombu na súde. Nepovedal na ktorom, a tak postavil do pozoru pyrotechnikov na všetkých súdoch Slovenska. Bombu nenašli, zato však policajti chytili Radovana.

Radovan na druhý deň skončil v rukách mužov zákona. Sudca Okresného súdu v Trenčíne s ním dnes nemal zľutovanie a poslal ho za mreže. „Do väzby bol vzatý z obavy, že bude pokračovať v trestnej v trestnej činnosti,“ zdôvodnil rozhodnutie trenčiansky hovorca súdu Roman Tarabus.

Radovan T. z Moravského Lieskového neďaleko Nového Mesta nad Váhom figuruje v skupine deviatich ľudí obžalovaných pre obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti, za čo hrozí väzenie od 7 do 12 rokov. Podľa našich informácií išlo o evidenciu kradnutých áut, pričom Radovan nepatril medzi šéfov skupiny.

Záverečné pojednávanie v tejto kauze malo byť vo štvrtok na Okresnom súde v Trenčíne. Radovan sa zľakol, že ho pošlú do basy. Preto mal ráno pred pol siedmou zatelefonovať z manželkinho mobilu na tiesňovú linku 112, že na súde je bomba. Potom sa, akoby nič, dostavil spolu so svojou obhajkyňou na súd do Trenčína. Tam im policajti povedali, aby počkali, pretože budova je evakuovaná. Okolo desiatej sa dozvedeli od asistentky sudcu, že pojednávanie je zrušené. Radovan sa vrátil domov a potom sa zbavil telefónu.

Trenčianski policajti okamžite začali pátrať po nahlasovateľovi bomby. „Radovan sa krátko po zadržaní priznal a svoje konania oľutoval. Policajtom mal priznať aj to, kde telefón popoludní zahodil,“ povedala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Trenčíne obvinil muža zo zločinu šírenia poplašnej správy, za čo mu hrozí trest 3 až 8 rokov väzenia. Keď sme sa Radovana pýtali, či mu to stálo za to, iba sklopil zrak a mlčal.

    PlusTV