viac magazínov
Dara videoklip Meszároš
Šarm
EXKLUZÍVNE: Sexi zajačik Dary Rolins prehovoril.TOTO prezradil o speváčke
V Česku je najpopulárnejšou bojovníčkou. Sandra Mašková naháňa súperkám strach v ringu aj v klietke a fanúšikov teší aj šteklivými fotografiami na sociálnych sieťach.
Sexi bojovníčka pobláznila Česko: Jej polonahé FOTO vás dostanú do kolien!
V Alabame popravili najstaršieho väzňa za posledných 40 rokov.
Správy
Popravili najstaršieho väzňa: Za tento skutok vyfasoval ihlu 83-ročný zločinec!
Róbert Bezák si celú záležitosť ohľadom kauzy okolo Béreša overoval.
Správy
Tvrdé slová Róberta Bezáka. Kňaz si servítku v citlivej téme pred ústa nedával
Gabriela Koukalová priťahuje trapasy jedna radosť.
Koukalová páli ostrými, pustila sa aj do trénera Kuzminovej: Je to zbabelec!
Kandráč má za sebou skúsenosť so zlodejmi.
Šoubiznis
Hudobníka Ondreja Kandráča okradli! Neuveríte, kde ho obrali o peniaze aj doklady!
Bieloruske tenistky.
FOTO Sexi súperky Sloveniek: Bieloruské tenistky zhodili šaty a ukázali, čo nosia pod dresmi!
U Mirky Kalisovej sme zvyknutí na takýto účes, ktorý jej veľmi pristane.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Najšokujúcejší záber Mirky Kalisovej: Ľudia absolútne nechápu, čo to so sebou porobila!
Švédskeho dídžeja a producenta Aviciiho našli mŕtveho v Ománe.
Správy
PRÁVE TERAZ Zomrel svetoznámy DJ Avicii!

Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“

Čo sa mu porobilo v hlave? Opitý, ba možno ovplyvneným aj niečím iným, vyvádzal ešte v utorok železničný policajt Daniel P. (35) v jednej z krčiem v obci Bobot neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Na agresívneho muža, ktorý sa krčmárke, ale i viacerým ľuďom vyhrážal zabitím, museli napokon privolať policajtov. Miestni, ktorí Daniela poznajú, jeho počínanie vôbec nechápu.

Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel zrejme zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“, pretože inak sa jeho utorňajší incident v krčme ani posúdiť nedá. Chlap prišiel do nej už v agresívnom stave no to, čo v nej povyvádzal naplašilo aj na mnohé zvyknutú miestnu krčmárku. „Zrazu sa len rozleteli lietačky, on vošiel dnu celý nepríčetný, začal škaredo nadávať chlapom a oplzlými nadávkami neušetril ani mňa,“ spomína na začiatok incidentu, na ktorý by najradšej zabudla, krčmárka Mariana. Podľa nej mal Daniel nielen vypité, ale zrejme si dal i niečo iné. „Poznám keď má niekto iba vypité, preto si myslím, že on mal v sebe i čosi navyše. Musela som mu načapovať pivo, chcel ešte aj cigarety, pričom pre nič za nič stále nadával nielen mne, ale aj chlapom,“pridáva dnes už s úsmevom krčmárka.

Od vyhrážok k násiliu

Vyčíňaniu Daniela vo Výčape u Maca ale nebolo ešte konca, lebo nezostal iba u vyhrážok zabitím. Za krčmárkiným pultom sa oháňal čiernou kabelou, neskôr jedného muža udrel a po ďalšom chcel hodiť stoličku. "Boli s ním aj dvaja chlapi, pričom jeden z nich ho vyviedol radšej von. Keď som mu tam priniesla pivo začal byť opäť agresívny, a to mi ešte rozkopal aj vrece s odpadom,“ dodala Mariana. To už ale do Bobota smerovali policajti, ktorí ho spacifikovali a zobrali so sebou najskôr do nemocnice, kde ho museli ošetriť, a potom posadili do cely predbežného zadržania. Podľa našich zistení mal byť Daniel agresívny aj v nemocnici, no neskôr, pri predvádzaní na políciu, sa mal údajne rozplakať.

Rovnošatu si už neoblečie

Daniela, ktorý má odslúžených 16 rokov u železničnej polície, nepoznávali ani chlapi v krčme. „On až takýto nikdy nebol. Keď si vypije občas je nepríjemný, no nie až takto. Asi mal nejaký skrat,“ zhodli sa miestni štamgasti. Na okresný súd priviedli Daniela v putách jeho bývalí kolegovia. Sudca sa však rozhodol, že ho bude stíhať na slobode. Podmienkou ale je, že sa musí pravidelne hlásiť u probačného úradníka a nesmie sa k ľuďom, ktorým sa vyhrážal, priblížiť. Horšie však dopadol u svojho zamestnávateľa. „Vyšetrovateľ inšpekcie Ministerstva vnútra obvinil policajta z trestného činu nebezpečné vyhrážanie, porušovanie domovej slobody a výtržníctva. Zatiaľ evidujeme tri poškodené osoby a vyšetrovanie naďalej prebieha. Policajtov nadriadený spracováva návrh na jeho prepustenie zo služobného pomeru,“ uviedla hovorkyňa Ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.