Tip redakcii
Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Mama Kataríny Saganovej Iveta tvrdí, že to škrípalo medzi Petrom a jej dcérou už dlhšie.
Spoveď svokrovcov Sagana o rozvode dcéry: Bez servítky vyšli s pravdou von!
Peter Sagan
Regióny
Saganov kamarát to povedal na plné ústa: TOTO je pravý dôvod krachu Petrovho manželstva!
Peter Sagan prehovoril
VIDEO Sagan sa naštval a po rozchode s manželkou prehovoril: Vyhrážky!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Exminister vnútra so svojou manželkou tvoria pár už viac ako 10 rokov
Správy
Budete im závidieť. Takéto dračice majú naši politici doma v spálni!
Melania Trump
Správy
Celý svet rieši VIDEO Melanie Trumpovej a Putina: Jej výraz v tvári hovorí za všetko!
Najnovší vtip s Gizkou stojí rozhodne za to.
Šoubiznis
Saganov rozchod s Katkou už riešia skutočne všetci: Najnovšie je do toho zapletená aj GIZKA OŇOVÁ! Toto musíte vidieť
Lucie Bílá
Šoubiznis
Lucie Bílá šokuje: So svojím ex zajačikom randí iba chvíľu a... To myslí skutočne vážne?
Kobielsky so svojím seriálovým synom.
Šoubiznis
FOTO Mareček z Oteckov poriadne vyrástol: Aha, aký je z neho valibuk!

Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“

Krčmárka Mariana sa dnes nad nepríjemným incidentom s Danielom iba pousmeje, počas neho jej ale všetko jedno určite nebolo.

Čo sa mu porobilo v hlave? Opitý, ba možno ovplyvneným aj niečím iným, vyvádzal ešte v utorok železničný policajt Daniel P. (35) v jednej z krčiem v obci Bobot neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Na agresívneho muža, ktorý sa krčmárke, ale i viacerým ľuďom vyhrážal zabitím, museli napokon privolať policajtov. Miestni, ktorí Daniela poznajú, jeho počínanie vôbec nechápu.

Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel zrejme zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“, pretože inak sa jeho utorňajší incident v krčme ani posúdiť nedá. Chlap prišiel do nej už v agresívnom stave no to, čo v nej povyvádzal naplašilo aj na mnohé zvyknutú miestnu krčmárku. „Zrazu sa len rozleteli lietačky, on vošiel dnu celý nepríčetný, začal škaredo nadávať chlapom a oplzlými nadávkami neušetril ani mňa,“ spomína na začiatok incidentu, na ktorý by najradšej zabudla, krčmárka Mariana. Podľa nej mal Daniel nielen vypité, ale zrejme si dal i niečo iné. „Poznám keď má niekto iba vypité, preto si myslím, že on mal v sebe i čosi navyše. Musela som mu načapovať pivo, chcel ešte aj cigarety, pričom pre nič za nič stále nadával nielen mne, ale aj chlapom,“pridáva dnes už s úsmevom krčmárka.

Od vyhrážok k násiliu

Vyčíňaniu Daniela vo Výčape u Maca ale nebolo ešte konca, lebo nezostal iba u vyhrážok zabitím. Za krčmárkiným pultom sa oháňal čiernou kabelou, neskôr jedného muža udrel a po ďalšom chcel hodiť stoličku. "Boli s ním aj dvaja chlapi, pričom jeden z nich ho vyviedol radšej von. Keď som mu tam priniesla pivo začal byť opäť agresívny, a to mi ešte rozkopal aj vrece s odpadom,“ dodala Mariana. To už ale do Bobota smerovali policajti, ktorí ho spacifikovali a zobrali so sebou najskôr do nemocnice, kde ho museli ošetriť, a potom posadili do cely predbežného zadržania. Podľa našich zistení mal byť Daniel agresívny aj v nemocnici, no neskôr, pri predvádzaní na políciu, sa mal údajne rozplakať.

Rovnošatu si už neoblečie

Daniela, ktorý má odslúžených 16 rokov u železničnej polície, nepoznávali ani chlapi v krčme. „On až takýto nikdy nebol. Keď si vypije občas je nepríjemný, no nie až takto. Asi mal nejaký skrat,“ zhodli sa miestni štamgasti. Na okresný súd priviedli Daniela v putách jeho bývalí kolegovia. Sudca sa však rozhodol, že ho bude stíhať na slobode. Podmienkou ale je, že sa musí pravidelne hlásiť u probačného úradníka a nesmie sa k ľuďom, ktorým sa vyhrážal, priblížiť. Horšie však dopadol u svojho zamestnávateľa. „Vyšetrovateľ inšpekcie Ministerstva vnútra obvinil policajta z trestného činu nebezpečné vyhrážanie, porušovanie domovej slobody a výtržníctva. Zatiaľ evidujeme tri poškodené osoby a vyšetrovanie naďalej prebieha. Policajtov nadriadený spracováva návrh na jeho prepustenie zo služobného pomeru,“ uviedla hovorkyňa Ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.

    PlusTV