Tip redakcii
Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Vtipy Peter Sagan
FOTO Z rozchodu Sagana si strieľa Internet: Tieto podarené vtipy vám urobia skvelý deň!
Situácia v Tatrách.
Regióny
 aktualizované
FOTO TAKTO vyzerajú Tatry deň po APOKALYPSE! Zničené mosty, evakuácie a výstrahy!
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 
Miriam Kalisová
Šoubiznis
Miriam Kalisová otvorene rok po rozvode prezrádza: Ako skutočne vychádzam so svojím exmanželom
Roman Juraško
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Videli ste už niekedy Juraškovho brata? Tá podoba je neuveriteľná!
Sagan rozchod včera všetkých poriadne šokoval. O rovnaký rozruch sa postarali aj niektoré svetové celebrity
Šoubiznis
ŠOKUJÚCE rozchody á la Sagan: Aj tieto celebrity si nečakane povedali ZBOHOM!
Človek by si myslel, že majú osobných trénerov, či aspoň výživových poradcov. V skutočnosti však za nadmerné až morbídne výkyvy na váhe môže psychický stav, choroby a nedisciplinovanosť. S úľavou však môžeme povedať, že známe celebrity už teraz nevyzerajú tak, ako na fotografiách, kde majú kilečká navyše.
EMMA
Zo sexi celebrít tučkovia: Týchto 7 svetových hviezd pribralo viac než je zdravé

Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“

Krčmárka Mariana sa dnes nad nepríjemným incidentom s Danielom iba pousmeje, počas neho jej ale všetko jedno určite nebolo.

Čo sa mu porobilo v hlave? Opitý, ba možno ovplyvneným aj niečím iným, vyvádzal ešte v utorok železničný policajt Daniel P. (35) v jednej z krčiem v obci Bobot neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Na agresívneho muža, ktorý sa krčmárke, ale i viacerým ľuďom vyhrážal zabitím, museli napokon privolať policajtov. Miestni, ktorí Daniela poznajú, jeho počínanie vôbec nechápu.

Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel zrejme zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“, pretože inak sa jeho utorňajší incident v krčme ani posúdiť nedá. Chlap prišiel do nej už v agresívnom stave no to, čo v nej povyvádzal naplašilo aj na mnohé zvyknutú miestnu krčmárku. „Zrazu sa len rozleteli lietačky, on vošiel dnu celý nepríčetný, začal škaredo nadávať chlapom a oplzlými nadávkami neušetril ani mňa,“ spomína na začiatok incidentu, na ktorý by najradšej zabudla, krčmárka Mariana. Podľa nej mal Daniel nielen vypité, ale zrejme si dal i niečo iné. „Poznám keď má niekto iba vypité, preto si myslím, že on mal v sebe i čosi navyše. Musela som mu načapovať pivo, chcel ešte aj cigarety, pričom pre nič za nič stále nadával nielen mne, ale aj chlapom,“pridáva dnes už s úsmevom krčmárka.

Od vyhrážok k násiliu

Vyčíňaniu Daniela vo Výčape u Maca ale nebolo ešte konca, lebo nezostal iba u vyhrážok zabitím. Za krčmárkiným pultom sa oháňal čiernou kabelou, neskôr jedného muža udrel a po ďalšom chcel hodiť stoličku. "Boli s ním aj dvaja chlapi, pričom jeden z nich ho vyviedol radšej von. Keď som mu tam priniesla pivo začal byť opäť agresívny, a to mi ešte rozkopal aj vrece s odpadom,“ dodala Mariana. To už ale do Bobota smerovali policajti, ktorí ho spacifikovali a zobrali so sebou najskôr do nemocnice, kde ho museli ošetriť, a potom posadili do cely predbežného zadržania. Podľa našich zistení mal byť Daniel agresívny aj v nemocnici, no neskôr, pri predvádzaní na políciu, sa mal údajne rozplakať.

Rovnošatu si už neoblečie

Daniela, ktorý má odslúžených 16 rokov u železničnej polície, nepoznávali ani chlapi v krčme. „On až takýto nikdy nebol. Keď si vypije občas je nepríjemný, no nie až takto. Asi mal nejaký skrat,“ zhodli sa miestni štamgasti. Na okresný súd priviedli Daniela v putách jeho bývalí kolegovia. Sudca sa však rozhodol, že ho bude stíhať na slobode. Podmienkou ale je, že sa musí pravidelne hlásiť u probačného úradníka a nesmie sa k ľuďom, ktorým sa vyhrážal, priblížiť. Horšie však dopadol u svojho zamestnávateľa. „Vyšetrovateľ inšpekcie Ministerstva vnútra obvinil policajta z trestného činu nebezpečné vyhrážanie, porušovanie domovej slobody a výtržníctva. Zatiaľ evidujeme tri poškodené osoby a vyšetrovanie naďalej prebieha. Policajtov nadriadený spracováva návrh na jeho prepustenie zo služobného pomeru,“ uviedla hovorkyňa Ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.

    PlusTV