viac magazínov
Peter Sagan v Šamoríne
FOTO Sagan dorazil so Šamorína ako práva hviezda: Pozrite sa, čo si dovolil Peter ukázať!
Igor Bukovský
Šoubiznis
Expert na výživu Igor Bukovský opäť šokuje: Jesť dve hodiny pred spaním, aby ste nepribrali? NEZMYSEL!
Pozrite si prehľadný kalendár, kedy  kvitnú ktoré alergény, aby ste sa vedeli brániť.
Rady a tipy
Prehľadný kalendár pre alergikov: Ktorý mesiac bude najhorší pre vás?
Pátracia akcia na Liptove sa skončila smutne.
Krimi
práve sa stalo
AKTUÁLNE Rodinka s deťmi sa prevrátila v dravej rieke: Dobrodružstvo sa skončilo TRAGÉDIOU, matka (†37) neprežila!
taylor mathis ukázala všetko,
FOTO Známa moderátorka šokuje: TIETO jej nahé zábery nemal nikto nikdy vidieť!
Habera ostane príjemne zaskočený.
Šoubiznis
Paľa Haberu súťažiaca zo SuperStar totálne odrovnala: Keď ju zbadal, povedal jej vetu, ktorú si bude navždy pamätať!
Herečka Zuzana Fialová.
Šoubiznis
Poznáme osud Zuzany Fialovej: Objaví sa aj v novej sérii Tvoja tvár znie povedome?
Mečiara vyhadzov zo Slovenského rozhlasu dosť prekvapil.
Šoubiznis
Jojkár Ján Mečiar v obrovskom šoku: Po deviatich rokoch ho vyrazili z práce!
Ján Koleník
Šoubiznis
FOTO Sexi Koleník zmenený na nepoznanie: Z drsného mafiána zarastený a vlasatý chlap!

Agresívny policajt: Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel (35) zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“

Čo sa mu porobilo v hlave? Opitý, ba možno ovplyvneným aj niečím iným, vyvádzal ešte v utorok železničný policajt Daniel P. (35) v jednej z krčiem v obci Bobot neďaleko Bánoviec nad Bebravou. Na agresívneho muža, ktorý sa krčmárke, ale i viacerým ľuďom vyhrážal zabitím, museli napokon privolať policajtov. Miestni, ktorí Daniela poznajú, jeho počínanie vôbec nechápu.

Heslo „Pomáhať a chrániť“ si Daniel zrejme zamenil za „Vyhrážať sa a biť!“, pretože inak sa jeho utorňajší incident v krčme ani posúdiť nedá. Chlap prišiel do nej už v agresívnom stave no to, čo v nej povyvádzal naplašilo aj na mnohé zvyknutú miestnu krčmárku. „Zrazu sa len rozleteli lietačky, on vošiel dnu celý nepríčetný, začal škaredo nadávať chlapom a oplzlými nadávkami neušetril ani mňa,“ spomína na začiatok incidentu, na ktorý by najradšej zabudla, krčmárka Mariana. Podľa nej mal Daniel nielen vypité, ale zrejme si dal i niečo iné. „Poznám keď má niekto iba vypité, preto si myslím, že on mal v sebe i čosi navyše. Musela som mu načapovať pivo, chcel ešte aj cigarety, pričom pre nič za nič stále nadával nielen mne, ale aj chlapom,“pridáva dnes už s úsmevom krčmárka.

Od vyhrážok k násiliu

Vyčíňaniu Daniela vo Výčape u Maca ale nebolo ešte konca, lebo nezostal iba u vyhrážok zabitím. Za krčmárkiným pultom sa oháňal čiernou kabelou, neskôr jedného muža udrel a po ďalšom chcel hodiť stoličku. "Boli s ním aj dvaja chlapi, pričom jeden z nich ho vyviedol radšej von. Keď som mu tam priniesla pivo začal byť opäť agresívny, a to mi ešte rozkopal aj vrece s odpadom,“ dodala Mariana. To už ale do Bobota smerovali policajti, ktorí ho spacifikovali a zobrali so sebou najskôr do nemocnice, kde ho museli ošetriť, a potom posadili do cely predbežného zadržania. Podľa našich zistení mal byť Daniel agresívny aj v nemocnici, no neskôr, pri predvádzaní na políciu, sa mal údajne rozplakať.

Rovnošatu si už neoblečie

Daniela, ktorý má odslúžených 16 rokov u železničnej polície, nepoznávali ani chlapi v krčme. „On až takýto nikdy nebol. Keď si vypije občas je nepríjemný, no nie až takto. Asi mal nejaký skrat,“ zhodli sa miestni štamgasti. Na okresný súd priviedli Daniela v putách jeho bývalí kolegovia. Sudca sa však rozhodol, že ho bude stíhať na slobode. Podmienkou ale je, že sa musí pravidelne hlásiť u probačného úradníka a nesmie sa k ľuďom, ktorým sa vyhrážal, priblížiť. Horšie však dopadol u svojho zamestnávateľa. „Vyšetrovateľ inšpekcie Ministerstva vnútra obvinil policajta z trestného činu nebezpečné vyhrážanie, porušovanie domovej slobody a výtržníctva. Zatiaľ evidujeme tri poškodené osoby a vyšetrovanie naďalej prebieha. Policajtov nadriadený spracováva návrh na jeho prepustenie zo služobného pomeru,“ uviedla hovorkyňa Ministerstva vnútra Andrea Dobiášová.