viac magazínov
PYEONGCHANG-GUN, SOUTH KOREA - FEBRUARY 17:  Anastasiya Kuzmina of Slovakia competes during the Women's 12.5km Mass Start Biathlon on day eight of the PyeongChang 2018 Winter Olympic Games at Alpensia Biathlon Centre on February 17, 2018 in Pyeongchang-gun, South Korea.  (Photo by Ezra Shaw/Getty Images)
ONLINE Nervydrásajúce preteky v Kuzminovej rodisku : Nasti sa komplikuje cesta na trón!
Módna stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa nahodili Pellegriniho ženy.
Správy
Módna stylistka si posvietila na naše ministerky. Ktorá obstála najlepšie?
Peter Pellegrini (42)
Správy
Takéto niečo sme tu ešte nemali. Pozrite sa, čím je výnimočná Pellegriniho vláda
Supermarket vo Francúzsku obsadil terorista. Incident, ktorého predchádzala prestrelka s políciou, si vyžiadal dovedna troch mŕtvych.
Správy
 aktualizované
VIDEO Teroristický útok na juhu Francúzska, traja mŕtvi: Maročana s granátmi a zbraňou polícia zastrelila!
Či už hormóny užívate alebo nie, je dôležité, aby ste boli aktívne. Pre vlastnú pohodu i zdravie
Zdravie
Činnosť vaječníkov ovplyvňuje líniu. Po menopauze si dajte pozor
Bičan
Šarm
Andrej Bičan prehovoril o potenciálnej svokre. TAKTO ho prekvapila
Marika Gombitová v jeho rukách: Speváčka tiež využíva Schillove služby.
Ľudia
Známy zubár, ktorý sa stará o chrup mnohých našich celebrít, si kúpil súkromné lietadlo. Asi za milión eur
Manželský život jej prospieva.
Šoubiznis
FOTO Danica Nejedlá opäť šokovala výzorom: Tak ale TOTO?
Karen McDougal (46) mala podľa vlastných tvrdení s Trumpom milenecký pomer celých 10 mesiacov. Všetko sa začalo len niekoľko týždňov po tom, čo Melania Donaldovi porodila syna Barrona.
Správy
VIDEO Nechránený sex päťkrát mesačne, za ktorý chcel Trump platiť: Playmate prehovorila o divočine s Donaldom, Melanii odkazuje – PREPÁČ!

Liberál Poliačik sa vybral užívať si život. Jeho rodina skončila takto

O poslancovi opozičnej SaS Martinovi Poliačikovi je známe, že miluje koncerty a festivaly. No keď si ich chce užiť, ako otec dvoch detí musí najskôr vyriešiť, čo s nimi. Pozrite sa, ako sa vynašiel.

Vie, ako si užívať život. Poslanec Martin Poliačik trávi leto tak, ako sa patrí. Najnovšie si to zamieril na jedno z najväčších hudobných podujatí, aké sa na Slovensku konajú. „A ide sa na Pohodu!,“ pochválil sa poslanec, ktorý patrí medzi pravidelných návštevníkov tohto festivalu a pridal aj vysmiatu fotografiu s manželkou Hanou, s ktorou má dvoch synov – staršieho Jakuba a mladšieho Jerguša. S tými však Poliačikovci na hudobnom festivale zjavne nepočítajú.

Vymysleli preto rýchle a ľahké riešenie. „Deti idú k babke,“ reagoval politik na zvedavé otázky svojich známych, ktorých zaujímalo, či svoje potomstvo berú aj na festival. Hudobnú slávnosť si tak bude vychutnávať bez neustálej kontroly svojich ratolestí.

Čo sa hudobných koncertov a festivalov týka, nie je Poliačik žiaden zelenáč. Ani v prípade trenčianskeho festivalu nejde o jeho prvú návštevu. Za sebou má už niekoľko jeho ročníkov. Oproti tomu tohtoročnému sa však napríklad v roku 2013 predviedol aj so svojím synom. Tentokrát podľa všetkého zvolil inú taktiku.