viac magazínov
Tomáš Drucker si vie dopriať.
Správy
Luxus ministra Druckera: Z jeho sídla za oceánom vám padne sánka!
Obyvatelia Ivanky pri Dunaji sa búria.
Regióny
Obyvatelia Ivanky pri Dunaji sa búria proti novej stavbe pod ich oknami: Nechceme ju tu!   
Mirka Federerová.
Neuveriteľné premeny Federerovej ženy: Mirka, čo si to so sebou od pôrodu urobila?!
Umytie zrkadla 0,50 €/m2
Rady a tipy
Ceny za upratanie bytu u profesionálov: Tá suma vás určite nezruinuje
Starší muž bol naozaj pôrodník, dával pozor nielen na bábätko ale aj na placentu.
Zaujímavosti
Ďalšie šokujúce tajomstvo "pôrodu" v mori v Egypte odhalené: Poznáme identitu záhadného muža!
Adela Vinczeová si s Viktorom nevedela tohtoročný galavečer vynachváliť.
Šoubiznis
VIDEO Adela Vinczeová konečne OTVORENE priznala: Toto je hlavný dôvod, prečo som už nechcela moderovať OTO!
Mali ste aj vy niekedy pocit, že ste chceli so svojou prácou v sekunde skončiť a začať robiť niečo iné? Ja som mal tento pocit niekoľkokrát.
EMMA
Módny návrhár a fotograf Lukáš Kimlička zmenil povolanie: Je z neho obyčajný taxikár!
Zuzana Marošová
Šarm
Konečne je ROZVEDENÁ! Zuzana Marošová vyšla von s prekvapivými priznaniami
Prinášame šoubiznisové novinky a pikošky zo života domácich a zahraničných celebrít, ktoré sa udiali za posledný týždeň.
Šoubiznis
ŠOUBIZNIS V KOCKE! O čo ste prišli za posledný týždeň: Kmotríkovej ďalšie zdravotné problémy a celulitída v plnej kráse!

Fico strápnil na tlačovke Beblavého: Je to bezvýznamný poslanec! Reakcia poslanca na seba nenechala dlho čakať.

Premiér Robert Fico (52) sa neudržal a úplne zosmiešnil nezaradeného poslanca Miroslava Beblavého (40).

Miroslav Beblavý dnes dopoludnia na tlačovej besede predstavil spolu s poslankyňou Katarínou Macháčkovou svoj balík 28 zákonov, ktoré by úplne zrušili Vyššie územné celky (VÚC). Na túto iniciatívu popoludní reagoval predseda vlády Robert Fico naozaj ostrými slovami.

Predstavte si, že máte nejakého samostatného bežca v podstate bezvýznamného poslanca Národnej rady (NR SR) bez akéhokoľvek samostatného krytia, ktorý prešiel už všetkými možnými politickými subjektami. Poslanca, ktorý nevedel vysvetliť ani odkiaľ zobral peniaze na výstavbu rodinného domu,“ prehlásil bez okolkov Fico.

Poslanca, ktorý zneužíva svoju manželku a zneužíva Transparency International. Poslanca, ktorého by som sa rád spýtal na pôsobenie jeho rodičov v súvislosti s privatizáciou. Tento samostatný a úplne bezvýznamný bežec oznámi slovenskej verejnosti, že on ide zrušiť vyššie územné celky,“ nešetril slovami premiér a pokračoval ešte ďalej.

Nuž, oznamujem tomuto samostatnému bežcovi v NR SR, že na zrušenie vyšších územných celkov potrebuje zmenu ústavy. A ja neviem o tom, že by volal mne, či Dankovi alebo Bugárovi,“ poznamenal predseda vlády.

Aby volal, že: „Páni, ja som samostatný bezvýznamný bežec v NR SR a potrebujem na to 90 hlasov. Čo na to hovoríte?“ On si jednoducho povie, že ide rušiť VÚC,“ vyhlásil premiér a ešte na záver dodal posledný klinec do rakvy. „Kašlite na to. Je to nepodstatný výkrik a nikoho netrápi, čo pán Beblavý v tejto situácii hovorí,“ dokončil Fico.

Reakcia Miroslava Beblavého sa na jeho profile na sociálnej sieti zjavila krátko po tlačovej besede, na ktorej Fico komentoval jeho snahu.

Písali mi viacerí ľudia, že na mňa Robert Fico nevyberavo osobne zaútočil na tlačovke,“ píše Beblavý a vyjadruje názor, že Robert Fico má dve frustrácie a na záver dodáva, že nič ho neodradí.

„Ak ma nezastavili útoky a spravodajské hry na moju osobu, možno ma odradia útoky na moju rodinu, lebo tam je predsa každý najzraniteľnejší. Ani toto mu nevyjde, lebo moji blízki tiež nie sú ľudia, ktorých možno zastrašovať. Mal by to vedieť, už to skúšal,“ napísal nezávislý poslanec.