viac magazínov
Tomáš Drucker si vie dopriať.
Správy
Luxus ministra Druckera: Z jeho sídla za oceánom vám padne sánka!
Obyvatelia Ivanky pri Dunaji sa búria.
Regióny
Obyvatelia Ivanky pri Dunaji sa búria proti novej stavbe pod ich oknami: Nechceme ju tu!   
Mirka Federerová.
Neuveriteľné premeny Federerovej ženy: Mirka, čo si to so sebou od pôrodu urobila?!
Umytie zrkadla 0,50 €/m2
Rady a tipy
Ceny za upratanie bytu u profesionálov: Tá suma vás určite nezruinuje
Starší muž bol naozaj pôrodník, dával pozor nielen na bábätko ale aj na placentu.
Zaujímavosti
Ďalšie šokujúce tajomstvo "pôrodu" v mori v Egypte odhalené: Poznáme identitu záhadného muža!
Adela Vinczeová si s Viktorom nevedela tohtoročný galavečer vynachváliť.
Šoubiznis
VIDEO Adela Vinczeová konečne OTVORENE priznala: Toto je hlavný dôvod, prečo som už nechcela moderovať OTO!
Mali ste aj vy niekedy pocit, že ste chceli so svojou prácou v sekunde skončiť a začať robiť niečo iné? Ja som mal tento pocit niekoľkokrát.
EMMA
Módny návrhár a fotograf Lukáš Kimlička zmenil povolanie: Je z neho obyčajný taxikár!
Zuzana Marošová
Šarm
Konečne je ROZVEDENÁ! Zuzana Marošová vyšla von s prekvapivými priznaniami
Prinášame šoubiznisové novinky a pikošky zo života domácich a zahraničných celebrít, ktoré sa udiali za posledný týždeň.
Šoubiznis
ŠOUBIZNIS V KOCKE! O čo ste prišli za posledný týždeň: Kmotríkovej ďalšie zdravotné problémy a celulitída v plnej kráse!

Danko prehovoril o problémoch s Ficom. Našiel za ne vinníka

Zdá sa, že vzťahy v koalícii sú vyostrené aj potom, ako sa z kresla šéfa regulačného úradu porúčal Jozef Holjenčík.

Osoba Jozefa Holjenčíka ako šéfa regulačného úradu a kauza okolo cien energií sa posledné dni stali zdrojom napätia medzi vládnymi stranami. Šéf parlamentu si mal dokonca podľa našich informácií vymazať z telefónu telefónne číslo predsedu vlády Roberta Fica. „Pán Holjenčík spôsobil taký problém vo vzťahu mňa voči pánovi Ficovi, že to naozaj v koalícii viazne,“ vysvetľoval dnes Danko v relácii rádia Expres. „Samozrejme, že ma osobne uráža, keď vidím mediálne tlaky a tlaky opozície a hádzanie špiny na SNS. Pomaly ešte ona môže za zvýšenie cien energií,“ rozhorčoval sa Danko a nezabudol dodať, že národniari nemajú žiadny podiel na navýšení cien energií. „Toto veľmi vážne poznačí vzťah koalície aj do budúcna,“ jasne odkázal.

Zatlačil na Holjenčíkov koniec

„SNS je krátko vo vláde na to, aby za takéto veci zodpovedala,“ bránil sa Danko a prezradil ďalšie kroky. „Inicioval som koaličnú radu, aby sme si vyjasnili, ako ďalej v energetike. Myslím, že aj samotnému premiérovi bola nepríjemná vzniknutá situácia a to aj vzhľadom na našich voličov,“ pokračoval Danko.

„Ja som zatlačil aby Holjenčík skončil. Zatlačil som tak, že si zbalil švestky,“ pochválil sa Danko. SNS chce podľa jeho slov hľadať systémové riešenie. To či na post šéfa regulačného úradu navrhnú národniari nejaké meno Danko prezradiť nechcel. Podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ majú však v SNS o tento post veľký záujem.

Znova Erik Tomáš

Danko sa opäť vyjadril aj na adresu Ficovho mediálneho guru Erika Tomáša, s ktorým mal v minulosti spor kvôli kontroverzným údajným fotkám šéfa parlamentu, ktoré mal Tomáš podstrčiť médiám. „Čo sa týka Erika Tomáša je to človek, ktorého by som už radšej ani nekomentoval. Nie je to človek, s ktorým by som si dal pivo,“ odkázal Danko.

Napriek nezhodám si šéf SNS iných koaličných partnerov nevie predstaviť. „Prepáčte, ale s niektorými šialencami, ktorí sú z Trnavy alebo niektorými, ktorí sú v Bruseli, neviete dlhodobo komunikovať. Zamýšľam sa nad zodpovednosťou za riadenie a za štát a musím povedať, že moji koaliční partneri sú politici, s ktorými viete riešiť problém pragmaticky a bez hystérie,“ povedal Danko s tým, že je to tak aj napriek tomu, že politicky medzi sebou súťažia. „Keď sa pozriem na niektorých lídrov z opozície, tak sa mi chce plakať, do čoho som sa to dostal,“ uzavrel šéf národniarov.